To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wejściówka

dostępnych: 16

już niedostępne -

Rada i Zarząd Dzielnicy Bielany oraz Dobre Miejsce - Katolickie Centrum Kultury serdecznie zapraszają na KONCERT FINAŁOWY WARSZTATÓW GOSPEL, który poprowadzi Justyna Jędrusik.

WARSZTATY GOSPEL

JUSTYNA JĘDRUSIK - wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej w Katowicach w klasie wokalu Beaty Bednarz. W marcu 2020 zwyciężyła w Szansie na sukces w odcinku z Haliną Frąckowiak śpiewając piosenkę "Anna już nie mieszka tu".

Koncertowała w Nowym Jorku wraz z zespołem The Haveners. Szkoliła swój wokal pod kierunkiem Beaty Bednarz oraz trenerów wokalnych (m.in. Paulina Kujawska, Dean Kaelin, John Henny, Mike Goodrich oraz Norma Gordon). Uczestniczyła w warsztatach z takimi osobami jak Hanna Banaszak, Elżbieta Zapendowska, Bob Stoloff, Kurt Elling, Atma Anur.

Laureatka pierwszego miejsca na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej "Glory". Wyróżniona na RMS Festiwal. Występowała wraz z Ramapo Gospel Choir pod kierownictwem Macka Brandona w koncercie Gospel Explosion w New Jersey. Solistka chóru Under Grace oraz Sądeckiego Chóru Gospel. Stypendystka Berklee College of Music w Bostonie. Reżyser i pomysłodawca musicalu "Skazani na show". Współreżyser musicalu "Łóżko". Na co dzień zaangażowana w działalność Warszawa 24/7 Dom Modlitwy.

UWAGA: Wydarzenie odbędzie się zgodnie z obowiązującymi zasadami wyznaczonymi przez MINISTERSTWO KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO ORAZ GŁÓWNY INSPEKTORAT SANITARNY.

Zobacz również:

kultura i sztuka Gospel Koncert wydarzenia Warszawa