Świąteczny Wieczór Literacki

8 Stycznia 2022, 18:00 (Sobota)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Normalny
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Biblioteka Publiczna w Piasecznie serdecznie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w sobotę 8 stycznia o godzinie 18 w sali widowiskowej Biblioteki Głównej w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym

W specjalnej, świątecznej oprawie wizualnej wystąpią dla Państwa duet Ojciec i Syn wraz z zaproszonymi gośćmi. Pianista Leszek Tylec, wokalista Grzegorz Tylec, multinstrumentalista Marcin Molski (skrzypce, gitara, pianino) oraz wokalistka Karolina Krzyżanowska wykonają tego wieczoru niebanalny zestaw tradycyjnych kolęd, piosenek świątecznych i zimowych. W programie koncertu znajdą się zarówno, znane wszystkim, kolędy, jak i świąteczne utwory tak różnorodnych twórców jak, między innymi, Zbigniew Preisner, Andrzej Zieliński, Wojciech Młynarski, Jacek Kaczmarski czy Grzegorz Turnau. Nie zabraknie przy tym także i światowych bożonarodzeniowych hitów w oryginalnych aranżacjach.

Ojciec i Syn wraz z gośćmi ukażą Państwu zarówno radosną, pełną ciepła i pozytywnej energii stronę świąt Bożego Narodzenia, jak i jej bardziej refleksyjną odsłonę. Będzie więc czas zarówno na wspólne śpiewanie, jak i chwilę zadumy. Wejdźmy wspólnie w nowy rok w pozytywnym, świątecznym nastroju, w który wprowadzi Cię Świąteczny Wieczór Literacki!

Patronem medialnym wydarzenia są Kurier Południowy i portal Piasecznonews.pl. Darmowe wejściówki na koncert do odbioru w sekretariacie biblioteki oraz do pobrania przez Evenea.pl.

Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Piaseczno