Koncert Mamy Serce dla Serca

25 Września 2022, 12:00 (Niedziela)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na Koncert Charytatywny Mamy Serce dla Serca
już niedostępne -

Wraz z zespołem Arete, pragniemy zaprosić całe rodziny na wyjątkowy, bezpłatny koncert charytatywny "Mamy Serce dla Serca"

Dlaczego wyjątkowy? Bo wypełniony pełnymi ciepła i radości utworami dla dzieci, stworzonymi przez członka zespołu w podziękowaniu personelowi medycznemu ICZMP w Łodzi za naprawienie serduszka jego dziecka. Zespół Arete zadedykował płytę Fundacji Mamy Serce i wszystkim osobom wspierającym nasze działania na rzecz dzieci z wrodzonymi wadami serca.

Jerzy Strug napisał wiersze, do których skomponowana została muzyka. I tak powstała wyjątkowa książeczka z tymi utworami i płytą "Mamy serce dla serca" wydana pod patronatem między innymi Polskiego Radia Dzieciom.

Kiedy? 25 września o godz 12:00 (miejsca nienumerowane, na wejście na salę od godz 11:30)

Gdzie? Sala Koncertowa Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II ST. im. H. Wieniawskiego w Łodzi , ul Sosnowa 9

Udział w koncercie jest bezpłatny- POBIERZ BEZPŁATNY BILET WSTĘPU

Zabierzcie dzieci rodziców, dziadków znajomych i spędźcie z nami to muzyczne niedzielne przedpołudnie! W dniu Światowego Dnia Serca pragniemy z Wami świętować i mówić jak ważne jest dbanie o zdrowe serducho !!!

Kto zaprasza?

Fundacja Mamy Serce. Naszym celem jest obdarowywanie mnóstwem radości i pomoc małym wojownikom z wyjątkowymi serduszkami leczonymi w ICZMP w Łodzi w walce o ich zdrowie. Wraz z zespołem Arete chcemy okazać wdzięczność dla pracy wybitnych i wspaniałych lekarzy o wielkim sercu i całego personelu, który każdego dnia walczy o uratowanie i zdrowie małych dzieci. Tym bardziej teraz w czasie przemocy, którą przynosi dramat wojny chcemy mówić o świecie, w ktrym walczy się o każde życie, każde serduszko, każdy oddech największych skarbów świata -DZIECI !!!

Zespół Arete tworzą poznańscy artyści, wykonujący autorską piosenkę literacką, którą przeplatają z elementami bluesa, jazzu czy flamenco, a ostatnio również poetyckiego rocka, bo tego, co w duszy gra nie można zamknąć w sztywnych i ustalonych gatunkach. Do tej pory artyści nagrali 8 płyt. Utwory grane przez zespół Arete są często dynamiczne jak tytułowy "Mamy Serce dla serca!", pełne dobrej energii i budującej treści. Przeplatają się z chwilą refleksji i czułości.

Czy można zatem lepiej zacząć niedzielę niż otaczając się pozytywnymi emocjami?! Podczas koncertu będzie można zakupić płytę z utworami koncertowymi w formie cegiełki i wrzucić datek do puszki na rzecz dzieci z wrodzonymi wadami serca, które wspiera Fundacja Mamy Serce.


Weźcie swoje dzieci i przyjdźcie na bezpłatny koncert.

Zobacz również:

koncerty wydarzenia Łódź