Konferencja AI Solutions

24 Września 2021, 12:00 (Piątek) - 26 Września 2021, 18:00 (Niedziela)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet na wydarzenie
już niedostępne 2 500,00 zł -

Zachowanie powtarzalności produkcji, brak wykwalifikowanych pracowników, świadomość rentowności produktów, to jedne z głównych wyzwań naszej branży. Pokażemy, jak sobie z nimi radzić razem z 9 doświadczonymi praktykami.


O wydarzeniu

Organizatorem wydarzenia jest firma Ai-Solution - do tej pory pomogliśmy ponad 150 zakładom piekarniczo - cukierniczym rozwiązać najczęściej pojawiające się problemy branży.


Wydarzenie organizowane jest dla właścicieli oraz dla osób zarządzających piekarniami oraz cukierniami.

Podczas konferencji będzie okazja do wymiany doświadczeń oraz wysłuchania paneli tematycznych oraz wystąpień, których celem będzie pokazanie najczęstszych problemów branży oraz rozwiązań - jak sobie z nimi radzić.


Podczas wydarzenia dowiesz się

  • Pokażemy Ci, w jaki sposób w zaledwie 2 dni obniżyliśmy dwukrotnie koszt produkcji chleba.
  • Jak radzić sobie z niedoborem surowców. W jaki sposób zapewnić stany magazynowe oraz zminimalizować straty podczas magazynowania i produkcji.
  • W jaki sposób zadbać o powtarzalność produkcji i utrzymać jakość. Opowiemy o tym i pokażemy na przykładzie zakładu, który borykał się z częstym problemem branży.
  • Świadomość rentowności swoich produktów, to jeden z częstszych problemów naszej branży. Pokażemy, w jaki sposób sobie z nim radzić oraz jak liczyć koszty produkcji oraz faktyczne zyski.
  • Jak uniknąć problemu niedoboru pracowników. W jaki sposób poradzić sobie z brakiem wykwalifikowanych pracowników.
  • Jak odzyskać płynność finansową oraz w powtarzalny sposób zwiększać zyski za pomocą technologii, maszyn i urządzeń oraz programów dofinansowania.

Harmonogram wydarzenia:


PIĄTEK 24.09

Od godziny 12:00 nasz zespół będzie na państwa czekać, aby ułatwić rejestrację na wydarzenie

Doba hotelowa rozpoczyna się od godziny 14:00.

Od godziny 18:00 - 20:00 zapraszamy na wspólny networking. Podczas rozmów wymienimy doświadczenia oraz będzie okazja, aby lepiej poznać innych uczestników.

Od 20:00 zapraszamy na grilla, podczas którego będzie okazja do spróbowania lokalnych smaków oraz na tasting wódki, którą podamy w nietuzinkowy sposób.


SOBOTA 25.09

Od 9:00 - 11:00 zapraszamy na wspólne śniadanie oraz networking

11:00 - 17:00 Szkolenie połączone z branżową konferencją. Będzie okazja do posłuchania 9 historii sukcesów. Podczas paneli, które poprowadzimy z ekspertami oraz właścicielami piekarni oraz cukierni pokażemy, w jaki sposób radzić sobie z problemami oraz wyzwaniami naszej branży.

17:00 - 20:00 Będziemy do państwa dyspozycji, aby odpowiedzieć na pytania. Przedstawić dodatkowe informacje oraz zaprezentować rozwiązania Receptor od Ai Solution.

20:00 Kolacja integracyjna z otwartym barem, gdzie serwujemy dla państwa napoje alkoholowe oraz bezalkoholowe


NIEDZIELA 26.09

Od 9:00 - 11:00 zapraszamy na wspólne śniadanie oraz networking

11:00 - 14:30 Eksperci oraz mistrzowie branży podzielą się rozwiązaniami, które pozwolą nam zwiększyć efektywność pracy oraz zyskać więcej czasu.

14:30 - 15:30 Obiad

15:30 - 18:00 Będziemy do państwa dyspozycji, aby odpowiedzieć na pytania. Przedstawić dodatkowe informacje oraz zaprezentować rozwiązania Receptor od Ai Solution.

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Sieniawa