XVIII Konferencja Naukowa PASE 2020

5 Czerwca 2020, 09:00 (Piątek) - 6 Czerwca 2020, 19:00 (Sobota)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
W chwili obecnej zgłoszenia na to wydarzenie nie są przyjmowane.

XVIII Konferencja Naukowa PASE

Przed nami kolejna, już XVIII edycja Konferencji Naukowej PASE. Pierwsza Naukowa Konferencja PASE odbyła się w 2003 roku, czyli dokładnie 16 lat temu.

Tytuł konferencji PASE w 2020 roku to:

"Niepowodzenie w leczeniu. Fiasko czy wartość?".


Tym przewrotnym tytułem staramy się pokazać, że wszyscy praktycy spotykają się z powikłaniami w swoich gabinetach i laboratoriach protetycznych. Wykładowcy XVIII Konferencji PASE będą starali się pokazać uczestnikom, jak powikłania w trakcie procedur leczniczych zmieniły protokoły postępowania z upływem lat i jakie wnioski na przyszłość możemy wyciągnąć z niepowodzeń tak, aby z każdy wykonanym zabiegiem czuć bezpieczeństwo wykonywanych procedur.

Grono wykładowców o światowej renomie, specjalizujących się w chirurgii stomatologicznej, implantologii, protetyce, periodontologii, ortodoncji oraz technikach dentystycznych niewątpliwie pozwoli stworzyć po raz kolejny wydarzenie na miarę Konferencji Naukowej PASE.

"Człowiek, który nie robi błędów, zwykle nie robi nic."
Edward John Phelps

To, co wyjątkowe w XVIII edycji Konferencji PASE to format samego wydarzenia. Charakter konferencji jaki znamy od lat, coraz częściej nie wytrzymuje konfrontacji ze zmieniającą się codzienną praktyką i oczekiwaniami konsumentów. Dlatego też w 2020 roku zmieniamy formułę na wykładowo - warsztatową. Mniejsza ilość wykładowców, w dużo szerszym wydaniu to koncept, który przyświeca organizacji XVIII Konferencji Naukowej PASE. Każdy z wykładowców w sesji przedpołudniowej poprowadzi 1,5 h prelekcję, a w sesji popołudniowej 3 h warsztat, który doprecyzuje i wprowadzi w szczegóły słuchaczy porannego bloku wykładowego. Każdy z uczestników będzie mógł wybrać najbardziej interesujące go zagadnienia podczas dwóch dni konferencji.

Fakt, że wracamy z XVIII Konferencją PASE nad morze, to jasny głos członków Akademii. Przez lata Konferencje Naukowe PASE kojarzone były z Sopotem. Tym razem uczestników naszego wydarzenia ugości nowoczesna, rozwijająca się w zawrotnym tempie Gdynia. Miasto, w którym po zakończeniu I Wojny Światowej rozpoczęto budowę portu, który otworzył całej Polsce bardzo ważne okno na świat. Dziś, Gdynia to główny port pasażerski Trójmiasta oraz drugi pod względem ilości przeładunków port morski w Polsce.

To miasto, które stało się nie tylko zachwycającą atrakcją turystyczną, ale znaczącym w Europie i na świecie ośrodkiem kultury, m.in. dzięki Festiwalowi Polskich Filmów Fabularnych. To co jednak najbardziej urzeka w tym cudownym mieście to niepowtarzalny klimat, przepiękne morskie widoki, plaża oraz długi, często odwiedzany przez turystów bulwar.

Hotel Courtyard by Marriott Gdynia, w którym odbędzie się to wyjątkowe wydarzenie znajduje się w samym centrum nadmorskiego okna na świat, czyli w gdyńskim Waterfront.

Dla nas Gdynia jest bardzo tożsama z tym, czym jest współcześnie Polska Akademia Stomatologii Estetycznej, dlatego wybraliśmy ją na siedzibę XVIII edycji Konferencji Naukowej.

Organizatorem Konferencji tradycyjnie pozostaje PASE, która powstała w październiku 2003 roku z pasji kilku lekarzy, którzy jako Członkowie Założyciele powołali do życia Akademię - ta chęć podwyższania jakości efektów naszych starań terapeutycznych do dnia dzisiejszego zaraża kolejne pokolenia kończące wydział stomatologii Uniwersytetów Medycznych. Staramy się, żeby członkowie PASE będąc elitą zawodową, byli również przykładem najwyższych standardów etycznych. Bardzo ważna dla nas, poza rozwojem własnym, jest edukacja - staramy się systematyzować procedury oraz propagować sprawdzone i przewidywalne metody leczenia. Podstawową misją PASE jest ułatwianie dostępności wiedzy dla naszego środowiska.

Zapraszamy wszystkich, dla których stomatologia jest obszarem twórczego rozwoju, a estetyka nieodzownym jej elementem.

Cennik Rejestracji:

AKTYWNY CZŁONEK PASE*

1000,- PLN

CZŁONKOWIE PASE WSPIERAJĄCY**

1700,- PLN

UCZESTNICY NIEZRZESZENI W PASE***

2100,- PLN

TECHNICY DENTYSTYCZNI****

1150,- PLN

GALA PARTY199,99,- PLN


*W tym Gala Party
**W tym Gala Party
***Gala Party dodatkowo płatna
****W tym Gala Party

Dodatkowo we własnym zakresie należy opłacić koszty dojazdu oraz pokoje hotelowe.

REZERWACJA HOTELU

Rezerwacje pokoi w hotelu Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront
ze specjalnym 10% rabatem dla gości konferencji będą możliwe tylko telefonicznie na hasło:

PASE2020

Dział rezerwacji:

Anna Milik
+48 587 430 708

Email: reservation@courtyardgdynia.com

Marek Bijakowski
+48 587 430 709

Email: rezerwacja@courtyardgdynia.com

*istnieje możliwość rezerwacji apartamentów we właśnym zakresie w Sea Towers Gdynia lub w Mercure Gdynia Centrum przez booking.com lub inne podobne aplikacje.

AGENDA XVIII KONFERENCJI NAUKOWEJ PASE 2020:

PIĄTEK, 5 CZERWCA 2020

SOBOTA, 6 CZERWCA 2020

Na bieżąco będziemy informować o kolejnych aktywnościach towarzyszących wydarzeniu. 


Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na FB: https://www.facebook.com/paseorg/

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:

Pan Adrian Bieńkowski
Tel: 604 251 500
e-mail: konferencje@pase.org.pl

Strona wydarzenia: http://pase2020.pl

Regulamin konferencji: ZOBACZ

Partnerzy wydarzenia:

Zobacz również:

szkolenia Stomatologia wydarzenia 81-342 Gdynia