Konferencja Agile²

19 Września 2019, 08:30-15:30 (Czwartek)

Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota, Warszawa Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Konferencja Agile²
już niedostępne 300,00 zł -

Konferencja Agile² to jednodniowe wydarzenie promujące idee zwinności w zarządzaniu projektami, w ramach którego skupimy się na tematach: skalowania Agile w organizacji oraz transformacja organizacji w zwinną.

Dodatkowo przejdziemy przez warsztaty prowadzone w grupach, które pozwolą na lepsze zrozumienie zwinnego podejścia do zarządzania projektami i wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce: Agile Game: Agile Warrior i Symulacja Biznesowa SCRUMtastic. Szczegółowe informacje o wykładach i warsztatach oraz sylwetki prowadzących znajdziecie Państwo pod agendą wydarzenia. 


Organizatorzy: Inprogress i ManageUp | Partnerzy merytoryczni : PeopleCert i AXELOS | Partnerzy: CSH, Fast Lane, SoftronicScaled Agile Framework (SAFe®)

SAFe® to wiodąca na świecie struktura skalowania Agile w całej organizacji, z powodzeniem stosowana przez setki największych przedsiębiorstw na świecie. SAFe® utrzymuje i przyspiesza czas wprowadzania produktów na rynek, jednocześnie zwiększając wydajność, jakość i zaangażowanie pracowników. Metoda ma na celu pomóc przedsiębiorstwom w ciągłym i bardziej efektywnym dostarczaniu wartości zgodnie z regularnym i przewidywalnym harmonogramem. Stanowi bazę wiedzy o sprawdzonych, zintegrowanych zasadach i praktykach wspierających zwinność organizacji.


AgileSHIFT®

To narzędzie służące do transformacji całej organizacji w organizację zwinną. AgileSHIFT® jest przeznaczony do użytku przez całą organizację, niezależnie od roli, funkcji lub stażu pracy. Dzięki umożliwieniu całej organizacji poznania i zrozumienia wartości i korzyści płynących ze zwinności oraz informacji, gdzie i jak należy ją przyjąć, organizacja może skutecznie przekształcić się w zwinną.


SCRUMtastic business simulation

W ramach SCRUMtastic Business Simulation zadaniem uczestników będzie przygotowanie parku rozrywki dla Klienta. Uczestnicy będą budować park w sposób przyrostowy, oddając do użytku gotowe jego fragmenty, czyli tzw. Światy. W każdym ze światów będą znajdowały się różne atrakcje - roller coastery, karuzele, huśtawki itp. Zespół będzie odpowiedzialny za stworzenie atrakcji, które z jednej strony zadowolą Klienta (inwestora), a z drugiej strony uszczęśliwią Użytkowników (czyli ludzi, którzy odwiedzą park). Wszystkie te czynniki będą miały wpływ na Business Value, o które zespół walczy.


Agile Game: Agile Warrior

Gra Agile Game: Agile Warrior pomaga uczestnikom zrozumieć podstawowe paradygmaty zwinnych metodyk zarządzania projektami. Biorąc udział w rozgrywce, uczestnicy zobaczą jak wygląda cykl życia projektu zarządzanego metodyką Agile, zrozumieją cel stosowania metody priorytetyzowania MoSCoW i doświadczą tego, co się dzieje, jeśli nie zarządzają odpowiednio projektem.


Marta Pomorska - Trenerka z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami i pracy w międzynarodowym środowisku. Odpowiadała za efektywne zarządzanie złożonymi projektami i programami międzynarodowymi w zakresie lokalizacji językowych zgodnie z podejściem Agile. Koordynowała prace zespołów projektowych działających w krajach Unii Europejskiej, Azji i Pacyfiku. Doświadczenie projektowe zdobywała współpracując z takimi firmami jak Microsoft, Volvo, PayPal czy AliExpress. Posiada doświadczenie trenerskie w obszarze rozwoju osobistego, zarządzania projektami oraz komunikacji. Absolwentka Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Oakland Collage. Posiada akredytację Agile, certyfikat TEFL. Prywatnie fascynuje ją kultura hiszpańska.


Marcin Trendel  - Jego doświadczenia zawodowe obejmują kilkunastoletnią praktykę w działach projektów, rozwoju, sprzedaży, nieruchomości i windykacji. Posiada bogate doświadczenie na kierowniczych stanowiskach związanych z zarządzaniem nawet kilkudziesięcioosobowymi zespołami projektowymi oraz prowadzeniu kilku projektów jednocześnie. Zarządzał wieloma projektami z zakresu HR, finansów, handlu, IT, nieruchomości i ruchomości windykacyjnych. Świadczył swoje usługi dla urzędów miast oraz firm takich jak: Google, Hewlett Packard, Budimex, Eurobank, UBS, Bank BPH, Warta, PZU, Energa, Tauron czy PGE. Jego doświadczenia zawodowe obejmują również wieloletnią pracę dydaktyczną w roli trenera i wykładowcy. Ważną częścią życia zawodowego Marcina była i jest działalność społeczna. Pierwsze doświadczenia jako menedżer i trener zdobywał w zarządzie Europejskiego Centrum Integracji i Rozwoju oraz jako wiceprzewodniczący Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, gdzie w 2005 roku stworzył Biuro Karier dla studentów i absolwentów. Projektuje oraz prowadzi szkolenia i warsztaty z obszaru zarządzania projektami, analizy biznesowej, zarządzania strategicznego czy zarządzania zasobami ludzkimi. Szczególny obszar zainteresowań stanowi metodyka AgilePM®, AgileBA®, PRINCE2® oraz PRINCE2 Agile®. Tajniki tej ostatniej zgłębiał w Londynie podczas szkoleń u Keith`a Richards`a - wiodącego autora.


Partnerzy: 

Centrum Szkoleniowe Hector (CSH) -  to wyspecjalizowany partner szkoleniowy oferujący najszerszy dostęp do profesjonalnych kursów Cisco na terenie Polski.Oferta CSH to kilkadziesiąt autoryzowanych szkoleń Cisco, w tym szereg bootcampów z zakresu Routing & Switching, Security, Data Center czy też Network Design, które prezentują najnowsze rozwiązania i technologie, dają możliwość zdobycia praktycznych umiejętności oraz przygotowują do certyfikacji CCIE. 

Fast Lane - Fast Lane Poland z siedzibą w Warszawie jest ośrodkiem reprezentującym globalną markę Fast Lane. Nasze centrum specjalizuje się w organizacji zaawansowanych kursów IT i jako autoryzowany partner szkoleniowy oferujemy rozwiązania wiodących dostawców technologii takich jak: NetApp, VMware, AWS i wielu innych.

Softronic - Firma SOFTRONIC od 2003 roku dzieli się informacjami na temat najnowszych rozwiązań z dziedzin informatycznych. Na przełomie lat ustawicznie rowijają swoje kompetencje oraz ofertę, która dziś obejmuje autoryzowane szkolenia informatyczne, consulting rozwiązań serwerowych, przeprowadzanie audytów programowania oraz licencjonowanie.


Link do zapisów: https://konferencjaagile2.evenea.pl/

Cena: 300 zł brutto 

INFORMACJA RODO

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG

Dla uczestników konferencji przewidziano: lunch, przerwy kawowe, zniżkę na parking podziemny, pakiety powitalne z firmowymi gadżetami, nagrody dla zwycięskich drużyn warsztatów.Do zobaczenia ! 

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Warszawa