To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Konferencja "Przyjazna edukacja zespołów kluczem do employer brandingu"
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
W związku z wyczerpaniem limitu miejsc na udział w konferencji uruchomiliśmy zapisy na listę rezerwową. Jeśli osoby posiadające bilety wstępu nie potwierdzą swojego udziału w wydarzeniu - będziemy kontaktować się z osobami z listy rezerwowej w tygodniu poprzedzającym konferencję. LISTA REZERWOWA

W związku z wyczerpaniem limitu miejsc na udział w konferencji uruchomiliśmy zapisy na listę rezerwową. Jeśli osoby posiadające bilety wstępu nie potwierdzą swojego udziału w wydarzeniu - będziemy kontaktować się z osobami z listy rezerwowej w tygodniu poprzedzającym konferencję.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
W związku z wielkim zainteresowaniem uczestnictwem w Konferencji uruchomiliśmy ostatnią - dodatkową pulę biletów Uczestnicy posiadający te bilety otrzymają mailową prośbę o potwierdzenie swojego uczestnictwa w poniedziałek 4 marca. Bilety dodatkowe

W związku z wielkim zainteresowaniem uczestnictwem w Konferencji uruchomiliśmy ostatnią - dodatkową pulę biletów Uczestnicy posiadający te bilety otrzymają mailową prośbę o potwierdzenie swojego uczestnictwa w poniedziałek 4 marca.

już niedostępne -

Konferencja "Przyjazna edukacja zespołów kluczem do employer brandingu" to spotkanie praktyków odpowiedzialnych za wprowadzanie w organizacjach działań z zakresu employer brandingu. Stanowi okazję do zapoznania się najnowszymi trendami w zakresie budowania stabilnych i efektywnych zespołów, rozwijania poczucia więzi pracowników z firmą oraz pozyskiwania najlepszych kandydatów. Zaproszeni eksperci podzielą się swoją wiedzą dotyczącą budowania i komunikowania marki pracodawcy, współpracy z otoczeniem społecznym i rynkowym, a także tworzenia strategii employer brandingu. Istotnym elementem będzie także możliwość dzielenia się wiedzą i doświadczeniami oraz wymiany informacji w gronie specjalistów.

Zobacz również:

konferencje Budowa marki w biznesie Employer branding Kariera Rekrutacja Zarządzanie zespołem wydarzenia Poznań