Konferencja Ekonomiczna 2020

21 lutego 2020, 09:00 (piątek) - 22 lutego 2020, 04:00 (sobota)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Early Bird Bilet Konferencja + Event
już niedostępne 39,00 zł -
  Zwykłe Pierwsza Tura Konferencja + Event
już niedostępne 49,00 zł -
  Zwykłe Druga Tura Konferencja + Event
już niedostępne 59,00 zł -

To wydarzenie zrzeszające studentów uczelni wyższych, a także osoby zainteresowane zmianami wynikającymi z nowej dekady biznesu. Ideą projektu Konferencji Ekonomicznej 2020 jest zwiększenie dostępności do forów ekonomicznych i biznesowych dla młodzieży.

Konferencja Ekonomiczna 2020 to inicjatywa wspierająca innowacyjność, przedsiębiorczość oraz kreatywność młodego pokolenia. Projekt, realizowany przez grupę warszawskich studentów, ma na celu wzbogacenie wiedzy, a także ma zachęcić do podejmowania i realizacji nowych pomysłów przy jednoczesnym praktycznym poszerzaniu wiedzy. Poprzez bezpłatne spotkania z przedsiębiorcami, a także z autorytetami m.in. ze świata finansów czy technologii Konferencja Ekonomiczna 2020 pozwoli uzyskać narzędzia pomocne w osiąganiu przyszłych celów. Jednym z nich jest komunikacja pomiędzy inwestorami, inkubatorami, studentami i młodymi ludźmi pochodzącymi z różnych środowisk i państw. Dzięki różnorodności przewidywanych paneli dyskusyjnych takich jak m.in Fintech, Technologia, Startupy, czy Zrównoważony Rozwój, uczestnicy będą mieć szansę rozwinąć swoje umiejętności na wielu płaszczyznach, często trudnych do zrealizowania w polskim systemie edukacji.

Poprzez stworzenie odpowiednich warunków, a także dostosowanie się do wymogów uczestników, Konferencja Ekonomiczna 2020 stawia sobie za cel dołączenie do grona podobnych wydarzeń na świecie i czynne uczestnictwo w rozpowszechnianiu idei rozwoju i przedsiębiorczości wśród młodego pokolenia.

Zobacz również:

konferencje Ekologia biznesu Kobiety w biznesie wydarzenia Warszawa