I KONFERENCJA biznesowa dla przedsiębiorczych FOTOGRAFÓW

9 lutego 2018, 10:00-18:00 (piątek)

Centrum Konferencyjne Adgar Plaza, Warszawa Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.

Prelegenci


Monika Podolska-Serek


Fotograf/ artysta -skupiający się na fotografii dziecięcej ciążowej i noworodkowej. Laureatka wyróżnień i wystaw. Autorka szkoleń fotograficznych i biznesowych w Polsce i na świecie. Mówca i mentor biznesowy. Właścicielka firmy Monika Serek Photography, którą z sukcesem prowadzi od 7 lat. W swej pracy skupia się na artystycznym kreowaniu rzeczywistości. Jej kadry są niedopowiedzianą opowieścią, która ma przenosić w inny, magiczny świat. Propaguje odpowiedzialny biznes i odpowiedzialną markę. Miłośniczka fotografii artystycznej.
Michał BajorekInternetowy influencer, który zawodowo zajmuje się Instagramem. Jest pomysłodawcą i założycielem popularnego profilu @24hoursuccess, obserwowanego przez 619 tysięcy followersów z całego świata, w tym znanych celebrytów. Dzięki olbrzymiemu zasięgowi profil stanowi doskonałą powierzchnię reklamową dla sektora B2C, co na co dzień Michał umiejętnie wykorzystuje reklamując różne marki.

Współpracuje z wieloma Klientami - firmami oraz osobami fizycznymi. Rozwija oraz promuje ich profile (Instagram management), a także uczy jak skutecznie mogą robić to sami (Instagram consulting). Sam o sobie mówi, że jest przede wszystkim praktykiem, a nie teoretykiem Instagrama. Uważa też, że nikt, kto poważnie traktuje swój biznes, nie może sobie pozwolić na nieobecność na tej platformie. Michał jest autorem artykułów poświęconych marketingowi w social mediach, a jego publikacje ukazały się m.in. w magazynie Marketer+, Marketingu w Praktyce oraz na Sprawnym Marketingu.

Izabela Urbaniak


Fotograf,artysta. Absolwentka warszawskiej szkoły filmowej. Obecnie v-ce prezes ZPAF (Związku Polskich Artystów Fotografików). Autorka serii 'Summertime" - ukazującej dziecięce idylliczne życie na wsi - która okazała się ogromnym sukcesem zarówno w Polsce jak i na świecie. Uczestniczka licznych wystaw zbiorowych i indywidualnych w Polsce. Najważniejsze osiągnięcia to: Stypendium w Warszawskie Szkole Filmowej Grand Prix National Geographic Traveler 2008 Photo of the Year w "Photo Art Magazine" 2008 Pierwsza nagroda w polskiej edycji konkursu EISA PHOTO CONTEST 2009 II nagroda Fotofestivalu w Łodzi "Photo Industrial" 2009. Izabela w swej pracy kieruje się wyczuciem światła i emocjami. Jej prace przesiąknięte są autentycznością i naturalną magią. Na stałe współpracuje z marką Dilmah.

 

 GOŚĆ SPECJALNY

Olga Kozierowska  - polska dziennikarka biznesowa, działaczka społeczna, mówczyni motywacyjna, trenerka i mentorka.
Założycielka pierwszej w Polsce organizacji działającej na rzecz przedsiębiorczości kobiet i promocji ich sukcesów w biznesie pod nazwą - Sukces Pisany Szminką.   Na co dzień pracująca z Kobietami i dla Kobiet. Autorka książek i szkoleń biznesowych.