To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zaproszenie na spotkanie
już niedostępne -

Już 18 lipca odbędą się bezpłatne konsultacje, podczas których będzie można dowiedzieć się jak wykorzystać potęgę internetu do rozwoju firmy. Konsultacje dedykowane są przedsiębiorcom sektora MŚP. Poprowadzi je Marek Płatek, lider śląskiej grupy doradców programu Google Internetowe Rewolucje. Zapisz się na spotkanie w godzinach 13:00-14:00.

Konsultacje są bezpłatne i będą miały charakter indywidualny. Każdemu zainteresowanemu lub grupie osób reprezentujących jedną firmę doradca będzie mógł poświęcić godzinę. To wystarczający czas, by ocenić dotychczasowe działania firmy i omówić nowe rozwiązania czy narzędzia dedykowane firmie. Konsultacje są organizowane w ramach programu Internetowe Rewolucje, realizowanego przez Google z myślą o firmach z sektora MŚP.

W czasie konsultacji zostaną zaprezentowane narzędzia i rozwiązania dla firm, które pozwolą:

  • ocenić stan obecności firmy w sieci;
  • przeanalizować dotychczas prowadzone działania;
  • dotrzeć do potencjalnych klientów znajdujących się w okolicy;
  • właściwie zaprezentować ofertę użytkownikom smartfonów;
  • zaistnieć na rynkach zagranicznych.

Zapisz się na wybraną godzinę:

Kogo zapraszamy do udziału w konsultacjach? Wszystkich właścicieli lub pracowników małych, bądź średnich firm. Ze wsparcia w projekcie możesz skorzystać niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania w narzędzia internetowe oraz Twoich celów biznesowych.

Co otrzymasz podczas konsultacji?
1. Bezpłatną analizę Twoich dotychczasowych działań w internecie (m.in. zawartość strony www, widoczność w wyszukiwarce Google, obecność w mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, wizytówka w Google Moja Firma).
2. Indywidualny plan działania!
3. Wsparcie wirtualne i kontakt telefoniczny z Doradcą przez kolejnych 3 miesiące!

Jak przebiega wsparcie doradcy?
1. Podczas waszego spotkania doradca tłumaczy i podpowiada, w jaki sposób możesz jeszcze skuteczniej wykorzystać internet w Twojej firmie oraz pomaga zbudować plan działań w sieci.
2. Po spotkaniu otrzymujesz wiadomość ze wskazówkami i wspólnie opracowanym planem działania.
3. Przez kolejne 3 miesiące możesz kontaktować się z doradcą, który czuwa, aby Twoja firma skutecznie realizowała wspólnie opracowany plan działania w internecie.
4. Po upływie trzech miesięcy kontynuujesz naukę na platformie on-line i samodzielnie rozwijasz swój biznes w internecie

BIO konsultanta
Marek Płatek
- z Internetowymi Rewolucjami związany od pierwszej edycji w 2015 roku. Obecnie lider grupy doradców z regionu śląskiego. Aktywny ambasador produktów i usług Google w projektach Google Product Experts, Local Guides, G Suite. W swojej pracy pomaga definiować cele i dostosować warsztat marketingowy do ich realizacji. Od 13 lat zdobywa doświadczenie jako aktywny przedsiębiorca i konsultant SEO/SEM. Swój sukces mierzy współczynnikiem satysfakcji wśród ludzi, którym pomaga.

***
Internetowy niezbędnik przedsiębiorcy. Dowiedz się, jakich narzędzi brakuje Twojej firmie!
data:
18 lipca 2019 r. (czwartek) | godz.: 13:00-14:00
miejsce: Inkubator Przedsiębiorczości (ul. Kubsza 28 - IV piętro, Wodzisław Śląski)

Zobacz również:

szkolenia Google Inkubator Przedsiębiorczości wydarzenia Wodzisław Śląski