Przedwiosenny spacer z kozami #7

6 Marca 2021, 13:30 (Sobota) - 7 Marca 2021, 12:30 (Niedziela)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  06.03 | Sobota 13:30

dostępnych: 1

już niedostępne 30,00 zł -
  07.03 | Niedziela 11:00

dostępnych: 0

Wyprzedane 30,00 zł Wyprzedane

UWAGA: W cenie 1 biletu na teren mogą wejść maksymalnie 2 osoby. To oznacza, że kupując jeden bilet w cenie 30zł, możesz zabrać ze sobą partnera/partnerkę/członka rodziny/przyjaciółkę/przyjaciela. Dzieci do lat 7 z opiekunem/-ką wchodzą za free! 
-----------------------------------------------------------------------------------


Pomysł na weekend w mieście? Orzeźwiający spacer na łące Laba.Land! 🐐
Spędźmy razem czas na łonie cichej, zimowej natury ❄️ Ubierzcie się ciepło! Zabierzcie dzieci, rodzinę, znajomych i chodźcie na Przełajową 5, by na otwartej przestrzeni wspólnie wyprowadzić na spacer Basię i Nelę. Kozy można podczas spaceru nakarmić: marchewką, ligustrem pospolitym, suchym chlebem, lub pokrojonym jabłkiem 🥕🍏 zabierzcie ze sobą coś do chrupania dla Basi i Neli!

Bardzo prosimy o NIE przyprowadzanie psów! ❌🐕 Niestety Basia nadal traumatycznie przeżywa każde spotkanie z psami, więc ich obecność bardzo ją płoszy. Chcemy, aby spacer był przyjemnością zarówno dla odwiedzających, jak i naszych głównych bohaterek.


☘️ Spacer organizujemy zbierając środki na utrzymanie kóz podczas nadchodzącej zimy. Dzięki Waszej pomocy nasze kozie przyjaciółki będą mogły przeżyć ten wymagający okres w cieple i dostatku. Cała kwota zapłacona za bilet wstępu zostanie przeznaczona na ten cel. Chcesz pomóc bardziej i dołożyć jeszcze coś od siebie? Podczas spaceru przyjmujemy płatność gotówką i za każdą ofiarowaną hojność serdecznie dziękujemy!

Zobacz również:

sport i rekreacja wydarzenia Pozna