To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Webinarium "Kręgi na wodzie - widzę rozumiem, działam" Część 1 / Kryzysy psychiczne u młodzieży
już niedostępne -

10 WRZEŚNIA 2021 - ŚWIATOWY DZIEŃ PRZECIWDZIAŁANIA SAMOBÓJSTWOM - Webinarium "Kręgi na wodzie - widzę rozumiem, działam"

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gdyni zaprasza mieszkańców szukających informacji i pomocy oraz zainteresowanych tematem kryzysu samobójczego na bezpłatne webinarium w ramach programu "Kręgi na wodzie - widzę, rozumiem, działam".

Bądź z nami online lub przyjdź osobiście do Konsulatu Kultury, ul. Jana z Kolna 25 / 10 września 2021 o godz. 9.00

Podczas spotkania dowiesz się czym jest kryzys samobójczy i gdzie szukać pomocy, co oferuje program "Kręgi na wodzie - widzę, rozumiem, działam" oraz jak pomóc osobie w kryzysie. Będzie można zadać pytania specjalistom i umówić się na bezpłatną, indywidualną konsultację psychologiczną.

Część 1 / Kryzysy psychiczne u młodzieży

Dla kogo?

Mieszkańcy Gdyni szukający, wiedzy, informacji i pomocy

9.00

Otwarcie webinaru

9.10

Program "Kręgi na wodzie - widzę rozumiem działam" - co Gdynia ma do zaoferowania mieszkańcom w kryzysie suicydalnym.

dr Anna Andrzejewska - Cioch - koordynatorka programu "Kręgi na wodzie" / MOPS Gdynia

9.40

Kryzys psychiczny u młodzieży. Kiedy i jak rozpoznawać niepokojące sygnały zagrożenia zdrowia i życia?

dr Bartosz Karcz - psycholog, psychoterapeuta, wykładowca / SWPS

10.25

Pytania od publiczności i odbiorców transmisji onlie

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz na stronachwww.mopsgdynia.pl (zakładka "aktualności") lub www.gdyniarodzinna.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska w celu przeprowadzenia rekrutacji na wydarzenie i rozliczenia finansowego i merytorycznego projektu "Kręgi na wodzie - widzę, rozumiem, działam" oraz wizerunku w celu i zakresie niezbędnym do utrwalenia na transmisji i rozpowszechnienia jej jako materiału wizualnego na stronach organizatora.

Spotkanie będzie transmitowane online na stronie  www.mopsgdynia.pl oraz na profilu Youtube MOPS Gdynia  www.youtube.com/channel/UCYj2XJKyZPbl9Q-eV4PuA9Q

Ponadto 10 września w ramach wydarzenia mieszkańcy Gdyni będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji ze specjalistą (m.in. z psychologiem i z psychoterapeutą). Szczegółowe informacje i zapisy: od 7 do 9 września w godz. 10.00-13.00 pod numerem telefonu 58 663 03 35, podając hasło "KRĘGI NA WODZIE". Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.

W każdy pierwszy i trzeci czwartek miesiąca odbywają się spotkania grup wsparcia dla osób w kryzysie po śmierci samobójczej lub po próbie samobójczej osoby bliskiej w godz 18:00-20:00 w Centrum Aktywności Rodziny, ul Świętojańska 1.Część 2 / Próby samobójcze dzieci i młodzieży, czyli o braku dobrych wspomnień i nadziej na przyszłość.

Zobacz również:

szkolenia Pomoc Psychiatria Psychologia Psychologia dziecięca Wsparcie wydarzenia Gdynia