To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Webinarium "Kręgi na wodzie - widzę rozumiem, działam" Część 2 / Próby samobójcze dzieci i młodzieży, czyli o braku dobrych wspomnień i nadziej na przyszłość
już niedostępne -

10 WRZEŚNIA 2021 - ŚWIATOWY DZIEŃ PRZECIWDZIAŁANIA SAMOBÓJSTWOM - Webinarium "Kręgi na wodzie - widzę rozumiem, działam"

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gdyni zaprasza specjalistów zainteresowanych tematem kryzysu samobójczego na bezpłatne webinarium w ramach programu "Kręgi na wodzie - widzę, rozumiem, działam".

Bądź z nami online na kanale YouTube. https://www.youtube.com/watch?v=klWROF8r7Ok

lub przyjdź osobiście do Konsulatu Kultury, ul. Jana z Kolna 25 / 10 września 2021 o godz. 11.00

Podczas spotkania dowiesz się czym jest kryzys samobójczy i gdzie szukać pomocy, co oferuje program "Kręgi na wodzie - widzę, rozumiem, działam" oraz jak pomóc osobie w kryzysie. Będzie można zadać pytania specjalistom i umówić się na bezpłatną, indywidualną konsultację psychologiczną.

Dla kogo? Specjaliści zainteresowani tematem kryzysów samobójczych

11.00

Otwarcie części drugiej

11.10

Program "Kręgi na wodzie - widzę rozumiem działam", czyli jak wspieramy mieszkańców Gdyni w kryzysie suicydalnym.

dr Edyta Sinacka-Kubik - psycholog, psychoterapeuta / MOPS Gdynia

11.40

Próby samobójcze i dzieci i młodzieży. O braku dobrych wspomnień i nadziei na przyszłość.

dr hab. Wioletta Radziwiłłowicz, prof. UG, wykładowca / Uniwersytet Gdański

12.30

Panel dyskusyjny z udziałem zaproszonych gości na temat "Samobójstwo - problem globalny? Jak Gdynia wspiera mieszkańców w kryzysach suicydalnych"

Ponadto 10 września w ramach wydarzenia mieszkańcy Gdyni będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji ze specjalistą (m.in. z psychologiem i z psychoterapeutą). Szczegółowe informacje i zapisy: od 7 do 9 września w godz. 10.00-13.00 pod numerem telefonu 58 663 03 35, podając hasło "KRĘGI NA WODZIE". Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.

W każdy pierwszy i trzeci czwartek miesiąca odbywają się spotkania grup wsparcia dla osób w kryzysie po śmierci samobójczej lub po próbie samobójczej osoby bliskiej w godz 18:00-20:00 w Centrum Aktywności Rodziny, ul Świętojańska 1.Część 2 / Próby samobójcze dzieci i młodzieży, czyli o braku dobrych wspomnień i nadziej na przyszłość.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz na stronachwww.mopsgdynia.pl (zakładka "aktualności") lub www.gdyniarodzinna.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska w celu przeprowadzenia rekrutacji na wydarzenie i rozliczenia finansowego i merytorycznego projektu "Kręgi na wodzie - widzę, rozumiem, działam" oraz wizerunku w celu i zakresie niezbędnym do utrwalenia na transmisji i rozpowszechnienia jej jako materiału wizualnego na stronach organizatora.

Spotkanie będzie transmitowane online na stronie www.mopsgdynia.pl oraz na profilu Youtube MOPS Gdynia www.youtube.com/channel/UCYj2XJKyZPbl9Q-eV4PuA9Q

Zobacz również:

szkolenia Pomoc Szkolenie pracowników Wsparcie wydarzenia Gdynia