Wydanie książki/e-booka: "Zupa zwana marketingiem"

22 Kwietnia 2020, 19:00 (środa) - 31 Grudnia 2020, 00:00 (Czwartek)

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Poinformuj mnie o wydaniu e-booka
już niedostępne -

Kiedy zaczęłam swoją karierę zawodową jako marketer, wielokrotnie musiałam tłumaczyć, że nie zajmuję się tylko reklamą, z którą marketing był (i zresztą jest nadal) bezpośrednio utożsamiany. Wpadłam wówczas na pomysł napisania książki pt. "Zupa zwana marketingiem", która miała wyjaśniać, że reklama jest tylko małą cząstką, drobnym elementem, na który składa się cały marketing. Oczywiście miał to być jeden z elementów całej książki, która merytorycznie miała wyjaśniać wszystkie jego składowe oraz na tyle ułatwiać jego zrozumienie, żeby każdy, bez konieczności posiadania akademickich podstaw, mógł zrozumieć istotę marketingu i zastosować ją samodzielnie do budowania własnego biznesu lub rozwiania pomysłu nań. Było to latem 2013 roku. Dziś rano określiłam dokładny plan książki i zaczęłam pisać pierwszy rozdział.
Jeśli chcesz, żebym poinformowała Cię o wydaniu e-booka, zapisz się.

____________

O MNIE, czyli AUTORCE


Od ośmiu lat zajmuję się ogólnie pojętym marketingiem. Skutecznie wykorzystuję wszelkie dostępne na rynku narzędzia, co przekłada się na duże zasięgi i budowanie świadomości wspieranych przeze mnie marek. Prowadzę firmę, której główną dziedziną jest wsparcie w zakresie szeroko pojętego Marketingu i Strategii Przedsiębiorstwa. Oferuje pomoc w budowaniu marek tworząc dla nich skuteczne plany działania na konkurencyjnych rynkach.Prowadzę również szkolenia z tworzenia skutecznych profili/kont na LinkedIn i Facebooku - największych Mediów Społecznościowych wspierających biznes.
Jeśli natomiast potrzebujesz marketingowego, strategicznego lub LinkedInowego wsparcia - zapraszam do współpracy: OFERTA | KONTAKT

Julia DaroszewskaZobacz również:

inne