To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Kursy zdalne i hybrydowe w IT. Zobacz jak to działa w oparciu o szkolenie "Wprowadzenie do Linux" - darmowy webinar
już niedostępne -

Kursy zdalne i hybrydowe w IT. Zobacz jak to może działać w oparciu o szkolenie "Wprowadzenie do Linux" - darmowy webinar


Webinar składa się z dwóch części, w trakcie których pokażemy możliwości nauki zdalnej w oparciu o popularne narzędzie oraz dlaczego i jak można to zrobić lepiej. Webinar prowadzony jest w oparciu o kurs "Wprowadzenie do Linux"
  • Część 1. Wykorzystujemy łamigłówkę na temat wieży hanoi (http://online.freeware.info.pl/hanoi.html). Każdy uczestnik otrzyma link i zostanie poproszony o współpracę. Zobaczymy jak to działa w ramach popularnych narzędzi do pracy i nauki zdalnej.
  • Część 2. Kolejna część oparta będzie o kurs "Wstęp do Linuksa". Uczestniczy będę mogli zobaczyć, jak organizować tego typu szkolenia w sposób bardziej efektywny.


Co zyskujesz?

Praktyczną wiedzę o tym jak efektywnie organizować szkolenia w branży IT oraz wszędzie tam, gdzie kluczowym elementem procesu kształcenia jest oprogramowanie (np. kursy CAD, kursy medycyny radiologicznej itp).


Nie jesteś organizatorem szkoleń?

Nic nie szkodzi! W trakcie trwania webinaru dowiesz się, które kursy i dlaczego warto wybierać oraz zyskasz podstawową wiedzę z zakresu poruszania się po systemie operacyjnym Linux! Zupełnie za darmo!


Prowadzący:


Piotr Chudzik

Administrator/DevOps z 5 letnim doświadczeniem w IT. Posiada doświadczenie z zakresu administracji systemami i aplikacjami, pełnił również rolę team leadera oraz architekta. Na co dzień pracuje w branży IT oraz jako trener/wykładowca - gdzie w swoich zajęciach stara się przeplatać praktyczną wiedzę z ciekawostkami i anegdotami ze świata nowych technologii.


Wydarzenie rozpoczniemy na platformie ClickMeeting! Dane do logowania otrzymasz dzień przed startem wydarzenia w osobnej wiadomości e-mail. Do zobaczenia!


Zobacz również:

szkolenia Branża szkoleniowa C# IT Java Bootcamp JavaScript Junior Java Developer Linux Programowanie Staż Systemy IT wydarzenia Gdańsk