To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na spektakl - bezpłatny
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

23:00

Lalki - Kompania Primavera, Warszawa /spektakl/

miejsce: Scena Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza, ul. Kolejowa 1


UWAGA! Spektakl dla widzów od 16 roku życia.


Reżyseria, scenariusz, scenografia i choreografia: Dariusz Lewandowski

Muzyka: 11 utworów słowno-muzycznych z repertuaru polskiego rocka w aranżacji Tomasza Filipczaka

Obsada: Kaja Mianowana, Karolina Nowakowska, Izabela Bujniewicz, Mary Pawłowska, Urszula Rossowska, Magdalena Rossowska, Piotr Aleksandrowicz (gitara)


Spektakl nietuzinkowy, autorski, będący pograniczem teatru muzycznego, koncertu, teatru tańca i performensu, ujęty w chirurgicznie precyzyjną formę teatralną. W warstwie muzycznej królująca polska muzyka rockowa, śpiew na żywo, w warstwie ruchowej permanentny ruch, choreografia współczesna, całość domknięta projekcjami video. Tematyka spektaklu to wielowymiarowa interpretacja postaci Polki we współczesnej Polsce. Na scenie poruszane są konteksty kulturowe emancypacji, roli społecznej, przemocy domowej, rodziny, tradycji i konserwatyzmu, wolności i liberalizmu oraz siły kobiet.


Wszystkie wydarzenia odbywające się w ramach 15. edycji Festiwalu Nocne Teatralia Strachy są bezpłatne. Jednak widzowie po każdym z nich będą mogli skorzystać z okazji do wsparcia działalności Festiwalu dowolną, wybraną przez siebie kwotą (PAY WHAT YOU WANT).

"Pay What You Want" to zasada polegająca na tym, że idąc do teatru płacimy wybraną przez nas sumę dopiero po zakończeniu przedstawienia. Za bilet widz płaci tyle, ile uzna za stosowne, w zależności od zasobności jego portfela i tego, jak podobało mu się przedstawienie.

Spektakl w ramach Festiwalu Sztuk Alternatywnych Nocne Teatralia Strachy

www.nocneteatralia.pl

Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Krosno