Podstawy obsługi plotera laserowego!

5 grudnia 2019, 17:00-21:00 (czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Nie masz wykupionego abonamentu w pracowni FabLab powered by Orange, lecz chcesz dowiedzieć się jak działa ploter laserowy? To opcja dla Ciebie. NORMALNY

Nie masz wykupionego abonamentu w pracowni FabLab powered by Orange, lecz chcesz dowiedzieć się jak działa ploter laserowy? To opcja dla Ciebie.

już niedostępne 246,00 zł -
Wykupiłaś/wykupiłeś abonament "ENTUZJASTA" w pracowni FabLab powered by Orange i chcesz zacząć korzystać z plotera laserowego? To opcja dla Ciebie. ULGOWY

Wykupiłaś/wykupiłeś abonament "ENTUZJASTA" w pracowni FabLab powered by Orange i chcesz zacząć korzystać z plotera laserowego? To opcja dla Ciebie.

już niedostępne 123,00 zł -
Wykupiłaś/wykupiłeś abonament "MAJSTERKOWICZ" lub "MEJKER" w pracowni FabLab powered by Orange i chcesz zacząć korzystać z plotera laserowego? To opcja dla Ciebie. DARMOWY

Wykupiłaś/wykupiłeś abonament "MAJSTERKOWICZ" lub "MEJKER" w pracowni FabLab powered by Orange i chcesz zacząć korzystać z plotera laserowego? To opcja dla Ciebie.

już niedostępne bezpłatny -

Przyjdź na szkolenie z podstaw obsługi plotera laserowego‼️

Podczas szkolenia poznasz zasadę działania tego urządzenia, dowiesz się do jakich projektów można go wykorzystać i jak niesamowite rzeczy z jego pomocą da się wykonać.
W trakcie trzech godzin otrzymasz sporą porcję wiedzy o ploterze: od sposobu przygotowania projektu pod maszynę aż po ustawienia samej maszyny.

Szkolenie obejmuje także część praktyczną, podczas której każdy uczestnik przełoży zdobytą wiedzę teoretyczną na wykonanie prostego projektu.

Wiek uczestników: 16+

Ceny:
- NORMALNY - 200 PLN (netto) - Nie masz wykupionego abonamentu w pracowni FabLab powered by Orange, ale chcesz dowiedzieć się jak działa ploter laserowy? To opcja dla Ciebie.
- ULGOWY - 100 PLN (netto) - Wykupiłaś/wykupiłeś abonament "ENTUZJASTA" w pracowni FabLab powered by Orange i chcesz zacząć korzystać z plotera laserowego? To opcja dla Ciebie.
- DARMOWY - Wykupiłaś/wykupiłeś abonament "MAJSTERKOWICZ" lub "MEJKER" w pracowni FabLab powered by Orange i chcesz zacząć korzystać z plotera laserowego? To opcja dla Ciebie.

Zakupiony bilet jest bezzwrotny w przypadku rezygnacji z uczestnictwa lub braku udziału w zajęciach.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Warszawa