To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  29.05.2024 r. godz. 12:00-14:00 - Lean Management i Design Thinking w małej firmie i startupie
już niedostępne -
  29.05.2024 r. godz. 12:00-14:00 - Lean Management i Design Thinking w małej firmie i startupie (LISTA REZERWOWA)
już niedostępne -

Zapraszamy na inspirujące darmowe warsztaty "Lean Management i Design Thinking dla małych firm i startupów"! 🚀 Podczas tych warsztatów uczestnicy będą mieli okazję:

  • Poznać tajniki Lean Management i Design Thinking, a także zrozumieć, dlaczego są kluczowe dla sukcesu małych firm i startupów.
  • Odkryć wybrane narzędzia Lean Management, które wspierają efektywne zarządzanie nawet w warunkach ograniczonych zasobów.
  • Przeanalizować realne przykłady zastosowania narzędzi Lean w małych firmach, dowiedzieć się, jak mogą one wpłynąć na efektywność i innowacyjność.
  • Zrozumieć, dlaczego budowanie Kultury Lean od początku istnienia firmy może być kluczem do długoterminowego sukcesu.
  • Przeanalizować, czy produkt lub usługa firmy faktycznie odpowiada na potrzeby klientów, i dowiedzieć się, jak można to poprawić.
  • Przeanalizować case study i praktyczne przykłady zastosowania Design Thinking w działaniu, zainspirować się możliwościami tej metodologii.
  • Dyskutować o korzyściach, jakie niesie ze sobą wdrażanie filozofii Design Thinking w procesach twórczych i zarządczych firmy.

Nie przegap okazji na rozwój swojej firmy! Zapisz się już dziś na nasze darmowe warsztaty i pozwól swojemu startupowi rozkwitnąć! 🌱💡

Prowadząca:
Karolina Omazda-Borkowska -  z ponad 15-letnim doświadczeniem zawodowym, wspiera partnerów biznesowych w rozwijaniu i motywowaniu pracowników, tworzeniu programów rozwojowych i sukcesyjnych oraz dba o wymiar ludzki i biznesowy. Specjalizuje się w rozwoju kompetencji osobistych i liderskich oraz w pracy zespołowej nad osiągnięciem synergii i wykorzystaniem potencjału. Rozpoczynając karierę w obszarze sprzedaży jako doradca klienta, później jako trener wsparcia sprzedaży, wdrożyła liczne inicjatywy, w tym akademie sprzedaży, kursy dla managerów, systemy motywacyjne i ocen pracowniczych. Jako manager zarządzała różnymi zespołami, a także prowadzi szkolenia z różnych dziedzin, takich jak Design Thinking czy negocjacje handlowe. Projektowała i realizowała projekty rozwojowe dla wielu renomowanych firm, w tym Credit Agricole Bank Polska, Allegro czy Millennium Bank.

Wydarzenie organizowane jest Przez Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości inQUBE.

Miejsce spotkania:
inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości - ul. Wielka 67, 53-340 WrocławLiczba miejsc jest ograniczona!

Zachęcamy również do zapisów na listę rezerwową.


Pamiętaj, podaj poprawny adres mailowy i numer telefonu!


inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości integruje społeczność biznesu. To miejsce pracy, spotkań, inspiracji, nauki i zbierania doświadczeń dla ludzi przedsiębiorczych i aktywnych. Ale oprócz przedsięwzięć edukacyjnych, inQUBE oferuje miejsca do pracy i spotkań biznesowych.

Więcej informacji o inkubatorze i organizowanych wydarzeniach można znaleźć na stronie internetowej inQUBE.pl.

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Wrocław