To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Promocja Festiwal FRIS
już niedostępne 40,00 zł -

Dzień dobry :-)

Zapraszam na warsztat "Lider w relacji z Zespołem - Zespół w relacji z Liderem" jako wstęp do zarządzania sytuacyjnego z elementami motywacji i komunikacji wg FRIS®.

To szkolenie jest częścią "Festiwalu FRIS" - akcji, w ramach której 25-26 października 2019 r. są organizowane szkolenia FRIS w miejscowościach na terenie całej Polski! Zaproś swoich znajomych na stronę: www.fris.pl/festiwal


Cel:

Doświadczenie relacji Lider- Zespół i Zespół-Lider na przykładzie Stylu Myślenia FRIS® jako inspiracja do budowania zgranych i efektywnych zespołów.


Dla kogo:

Dla menedżerów, przedsiębiorców, liderów, członków zespołów, którzy chcą podnosić swoją efektywność i budować spójne, zaangażowane i skuteczne zespoły.

Pracujemy metodą warsztatową z elementami coachingu grupowego.


Korzyści:

  • Poznasz style myślenia i działania FRIS® i ich zastosowanie w kontekście zarządzania sytuacyjnego
  • Otrzymasz inspirację jak zastosować FRIS® w relacji Lider-Zespół i Zespół-Lider
  • Doświadczysz jak wzmacniać efektywność własną i zespołu w oparciu o model FRIS®


Miejsce:

Pracownia ARS FUTURA Warszawa, ul. Licealna 48


Inwestycja w siebie:

Cena promocyjna w ramach Ogólnopolskiego Festiwalu FRIS® 40 zł brutto / osobę, w tym:

  • 3 godziny warsztatów w dniu 25/10/19 w godz. 11.00-14.00
  • Konkurs kopertowy a w nim do wygrania 1 Voucher Bonusowy na badanie FRIS® Style Myślenia w cenie warsztatów oraz 11 Voucherów Rabatowych.

Dbając o nasz komfort ilość miejsc jest ograniczona do 12 osób.
Decyduje pierwszeństwo zgłoszenia potwierdzone wpłatą.


Zapisz się już dziś!


Metodologia:

FRIS® to akronim czterech perspektyw poznawczych tj. Fakty, Relacje, Idee, Struktury. Jest narzędziem analizującym styl myślenia czyli siłę umysłu oraz styl działania czyli skuteczność. Wiedza ta wspiera w lepszym zrozumieniu siebie w relacji z innymi, poznaniu motywacji, odkrywaniu potencjału czy też predyspozycji zawodowych jak i w budowaniu efektywnych i zgranych zespołów. Autorem metodologii jest wykładowca i trener biznesu dr inż. Anna Samborska-Owczarek, specjalizująca się w sztucznej inteligencji, oraz pasjonatka psychologii poznawczej - lata badań połączone z pasją zaowocowały stworzeniem narzędzia FRIS®.


Prowadząca:

Małgorzata Omilian - Partner & Coach Biznesowy, Partner & Coach Biznesów Rodzinnych™, Professional Certified Coach (PCC ICF), Coach Zespołowy i Grupowy NOVO™, Trener FRIS®, Konsultant MindSonar®, Autor Idei Serce w Biznesie™, Członek Zarządu ICF Poland 2019-2020.

Od ponad 20 lat jest partnerem w relacjach biznesowych. Budowała i prowadziła struktury sprzedaży regionalnej, zarządzała wielomilionowymi projektami. Obecnie wzmacnia organizacje, w tym firmy rodzinne, w budowaniu skuteczności w oparciu o wartości, relacje i różnorodny potencjał liderów i ich zespołów, towarzyszy ludziom w podnoszeniu efektywności zawodowej i osobistej.


Kontakt z Małgorzatą Omilian:
Dzwoń: 507095060
Pisz: formularz kontaktowy

Więcej o prowadzącej: www.arsfutura.pl :: www.sercewbiznesie.pl


Zobacz również:

szkolenia Warsztaty wydarzenia Warszawa