To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Forum "Lider/ka w zmianie"
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

22 czerwca (10:00-13:30) odbędzie się 1. Forum dyrektorek i dyrektorów bibliotek ONLINE współorganizowane przez Grupę InicJaTyWy i Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Hasło przewodnie forum to "Lider/ka w zmianie".

Na kogo może liczyć dyrektorka / dyrektor biblioteki? Na znajomą dyrektorkę / znajomego dyrektora z innej biblioteki! Im więcej znajomych mamy w swojej branży, tym łatwiej w niej funkcjonujemy. Dlatego zapraszamy do uczestnictwa w pierwszym forum adresowanym wyłącznie do Was, które pozwoli nam lepiej się poznać i rozwinąć sieć liderek i liderów zarządzających bibliotekami w całej Polsce.

Jak chcemy się wspierać? Podczas forum proponujemy:

  • inspiracje w panelu dyskusyjnym z doświadczonymi liderkami i liderami, którzy opowiedzą o przywództwie w zmianie: jak przejść przez zmianę, jak ją wdrożyć, jak nie stracić orientacji w natłoku zmian;
  • sesje warsztatowe prowadzone przez dyrektorki i dyrektorów z Grupy InicJaTyWy - czyli praktycznie o wyzwaniach, procesach, doświadczeniach w zarządzaniu biblioteką i jej zespołem;
  • włączenie się do unikalnej sieci dyrektorek i dyrektorów, która została stworzona przez Fundację Społeczeństwa Informacyjnego w Warszawie.

Forum odbędzie się na platformie Zoom. Sesja plenarna (10:00-11:30) transmitowana będzie również na Facebooku, natomiast w sesjach warsztatowych (11:45-13:30) będą mogły wziąć udział tylko zarejestrowane osoby.


Przed wysłaniem zgłoszenia należy się zapoznać z regulaminem forum (pobierz regulamin).


Zapewniamy wsparcie dla osób, które nie korzystały wcześniej z platformy Zoom lub nie czują się pewnie w jej obsłudze. Aby z tego wsparcia skorzystać - na etapie rejestracji należy zaznaczyć chęć udziału w jednym ze spotkań wprowadzających do Zooma (16 lub 18 czerwca).

Jeśli potrzebujesz pomocy w wypełnieniu formularza rejestracyjnego lub masz do nas pytania związane z forum - napisz lub zadzwoń:

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Grafika przedstawiająca reflektor rzucający światło na tekst: 1. Forum dyrektorek i dyrektorów bibliotek1. Forum dyrektorek i dyrektorów bibliotek "Lider/ka w zmianie" współorganizowane jest przez Grupę InicJaTyWy oraz Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek.

Program Rozwoju Bibliotek wspiera tysiące bibliotek publicznych w całej Polsce w pełnieniu roli lokalnych centrów aktywności społecznej. W takich placówkach ludzie spędzają czas, rozwijają swoje zainteresowania, zdobywają nowe umiejętności i wspólnie działają. Program Rozwoju Bibliotek to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzone przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W latach 2009-2015 było realizowane w ramach partnerstwa z Fundacją Billa i Melindy Gatesów.

Od lewej: logo Programu Rozwoju Bibliotek, logo Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, logo Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności

Zobacz również:

konferencje