To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Normalny
już niedostępne 338,25 zł -
  Normalny
już niedostępne 381,30 zł -
Jeśli wybierzesz się z przyjaciółką będzie taniej - wówczas jeden bilet kosztować będzie 250 zł, ale warunek jest jeden - trzeba kupić dwa bilety w pakiecie. Z przyjaciółką

Jeśli wybierzesz się z przyjaciółką będzie taniej - wówczas jeden bilet kosztować będzie 250 zł, ale warunek jest jeden - trzeba kupić dwa bilety w pakiecie.

już niedostępne 307,50 zł -

Z myślą o Was drogie Panie przygotowaliśmy wyjątkowe wydarzenie. Zależy nam na tym, byście na co dzień były szczęśliwe i spełnione w każdej dziedzinie życia. Odnosiły biznesowe sukcesy zachowując równowagę między pracą, odpoczynkiem, czasem z rodziną i własnym rozwojem. Zapraszamy serdecznie na spotkanie "LIFE & WOMAN. Szczęśliwy umysł, ciało i dusza" organizowane przez magazyn LIFE IN ŁÓDZKIE.

Co zyskasz?
Drogowskaz do szczęścia :), który sprawi, że w Twoim życiu osobistym i zawodowym od tego momentu dziać się będą same dobre rzeczy, a Ty odnosić będziesz więcej zawodowych sukcesów.
🔵 Rozwiniesz biznes, dowiesz się, jak skutecznie sprzedawać swoje usługi i produkty wykorzystując do tego różne kanały komunikacji.
🔵Zbudujesz doskonałe zasięgi w social mediach.
🔵Zainspirujesz się biznesami prowadzonymi przez inne kobiety, kto wie może z jedną z nich założysz nowy, niezwykle dochodowy biznes.
🔵Zwiększysz dochody: dowiesz się jak dobrze poukładać finanse w firmie.
🔵 Staniesz się lepszym liderem.
🔵 Nauczysz się panować nad stresem.
🔵 Przekonasz się jak ważne jest w życiu to, by być pewnym siebie.
🔵 Rozkwitniesz w każdym aspekcie swojego życia.

Oprócz olbrzymiej dawki wiedzy niezbędnej w prowadzeniu każdego binzesu, nauczysz się także redukować napięcie, dowiesz się, co powinno znaleźć w garderobie kobiety sukcesu, odkryjesz jak wielka moc drzemie w naszej podświadomości, zarazisz się miłością do tańca, staniesz przed obiektywem. Nie zabraknie też czasu na wzajemne poznanie, nawiązanie nowych znajomości i dobrą zabawę. Dawki pozytywnej energii, którą Tobie podarujemy, wszyscy będą zazdrościć.

Nie może Cię zabraknąć na spotkaniu "LIFE & WOMAN. Szczęśliwy umysł, ciało i dusza", dzięki któremu rozwiniesz swój biznes.

Kiedy?
✅️ 21 czerwca 2023 roku

Gdzie?
✅️ Hi Piotrkowska (ul. Piotrkowska 157A). Do naszej dyspozycji będą dwa poziomy - wykłady i panele odbędą się na 1 piętrze, networking na 19. z pięknym widokiem na Łódź. Nie zabraknie powitalnej lampki wina, ciepłych i zimnych napoi oraz smacznych przekąsek.

O której?
✅️ Startujemy o godz. 15.00 i kończymy o godz. 21.00. Sześć godzin paneli, wykładów i budowania relacji przy dobrej zabawie.

Formuła spotkania?
✅️ Spotkanie będzie podzielone na dwie części: w pierwszej panelowo-warsztatowej poruszamy zagadnienia mające ułatwić prowadzenie biznesu, w drugiej, poprzez zabawę, będziemy nawiązywać relacje.


Kogo zaprosiliśmy jako uczestników paneli i wykładowców?
🔵 Znanych i lubianych: wokalistkę Izę Połońską, etyczkę i filozofkę Katarzynę de Lazari-Radek, Krzysztofa Skibę, którego trudno scharateryzować w dwóch słowach oraz pianistę Macieja Tubisa.
🔵 Specjalistów od marketingu i sprzedaży: Ilonę Bałuską, Joannę Blewąskę-Kołodziejczak, Marcina Kwintkiewicza.
🔵 Trenerów i doradców: Kasię Dominiak i Andrzeja Maciejewskiego.
🔵 Specjalistów od finansów: Nadię Goszczyńską i Agatę Bonikowską.
🔵 Praktyków biznesu: Elizę Krochmalską i Janusza Piotrowskiego.

Więcej informacji o prelegentach znajdziecie niżej

Partnerzy główni wydarzenia🔸️HI Piotrkowska 🔸️Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi 🔸️salony optyczne Krzysztofa Ambroziaka - PrimaOPTYKA i Elite Optique.
Koszt uczestnictwa:✔ do 10 czerwca: 275 zł netto + 23 proc. VAT✔ UWAGA: jeśli pójdziesz z przyjaciółką będzie taniej - dwa bilety w cenie 500 zł - jeden bilet 250 zł (plus 23 proc. VAT)✔ od 10 do 17 czerwca: 300 zł netto + 23 proc. VAT


Harmonogram spotkania:
Część pierwsza: skarbnica wiedzy - godz. 15-18.40
👉 Godz. 14.30 - start rejestracji
👉 Godz. 15.00 - przywitanie gości.
👉 Godz. 15.10 - Zaczynamy od rozmowy o szczęściu, do której zaprosiliśmy wybitną etyczkę i filozofkę Katarzynę de Lazari-Radek. Wspólnie z Wami poszukamy odpowiedzi na pytania: Jak nasze nastawienie do świata wpływa na odczuwanie szczęścia? Czy możemy nauczyć się bycia szczęśliwymi?
👉 Godz. 15.30 - Czy pewność siebie jest potrzebna do szczęścia? Czym jest i na czym polega zdrowa pewność siebie? Tego dowiemy się z rozmowy, do której zaprosiliśmy stand-upera Krzysztofa Skibę i pianistę Macieja Tubisa.
👉 Godz. 15.50 - piosenkarka, trenerka wystąpień publicznych Iza Połońska podpowie, jak sobie radzić z pozornie niepotrzebnym stresem tak, aby jego negatywne skutki przekuć w pozytywne?
👉 Godz. 16.20 - Jak w social mediach budować swoją markę osobistą, jak tworzyć zasięgi, jak tworzyć posty, które sprzedają? Na te i inne pytania odpowiedzą Ilona Bałuska, marketing social media, której udało się na Instagramie, w krótkim czasie zbudować społeczność liczącą ponad 20 tysięcy osób, Joanna Blewąska-Koładziejczak, trenerka biznesu, moderatorka Design Thinking, PR & Digital Strategy Specialist w Bluerank oraz Marcin Kwintkiewicz, specjalista od FB i LinkedIn, który ma na swoim koncie posty mające milionowe zasięgi, całkowicie, organicznie, bez płatnych kampanii.
👉 Godz. 16.40 - przerwa kawowa z przekąskami
👉 Godz. 17.00 - Jak zapewnić sobie życie w dostatku? Zdradzi nam Agata Bonikowska, dyrektor działu sprzedaży PZU.
👉 Godz. 17.20 - Czy wygląd wpływa na poczucie szczęścia? Jaki dress code obowiązuje w biznesie? Co założyć na spotkanie z kontrahentem, a co na babski wypad za miasto? Jak to, co ubieramy na co dzień wpływa na nasze samopoczucie? O tym wszystkim opowie nam kreator wizerunku Katarzyna Dominiak, która na Instagramie zgromadziła już ponad 80 tysięcy obserwujących.
👉 Godz. 17.40 - Działalność artystyczna kobiet, a świat biznesu. O sztuce i biznesie będą dyskutować: Elżbieta Dul-Ledwosińska, rektor Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, Małgorzata Kosiec, artystka, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. W. Strzemińskiego w Łodzi i Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, Karolina Peek, artystka, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. W. Strzemińskiego w Łodzi, projektanta, kierownik galerii Patio2.
👉 Godz. 18.00 - Czy można mówić o szczęściu w biznesie? Dlaczego jedni potrafią w szybkim tempie rozwijać biznesy, a innym cały czas się wydaje, że drepczą w miejscu? Czy mała firma może być początkiem czegoś wielkiego? Jak panować nad finansami, tak by na koncie zostawało więcej pieniędzy, które wydamy na przyjemności? Do rozmowy zaprosiliśmy Elizę Krochmalską, właścicielkę Velvet Clinic, Nadię Goszczyńską, specjalistkę od finansów, Janusza Piotrowskiego, dyrektora zarządzającego Grupy UNI-LEX, specjalizującej się w kompleksowych usługach dla biznesu.
👉 Godz. 18.20 - Bądź świetnym liderem! Czym wyróżnia się współczesny przywódca? Pamiętaj o tym, że wielcy ludzie kochają to, co robią i robią to, co kochają. Dzięki temu dochodzą do wspaniałych rezultatów. Andrzej Maciejewski, trener przywództwa.

Część druga: czas na networking - godz. 18.40-21.00
👉 Godz. 18.40 - przenosimy się na 19. piętro, gdzie czeka lampka wina i wyśmienite przekąski oraz wspaniała przestrzeń do nawiązywania relacji biznesowych. Nie chcemy narzucać tu żadnych schematów. To czas na nawiązywanie relacji, wzajemne poznanie się, zaprezentowanie swoich biznesów. To także czas na spotkania z prelegentami, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą. Znajdziecie ich przy dedykowanych stolikach. To czas na trening oddychania, medytacji, uważności, naukę tańca i sesje fotograficzne.


Poznaj naszych prelegentów:

❗ Iza Połońska
To wszechstronna wokalistka, śpiewająca od klasyki po jazz, trener głosu, ambasador Fundacji Instytutu Ericksonowskiego, doktor sztuk muzycznych. Twórczyni i propagatorka własnej metody szkoleniowej. Wydała 2 płyty solowe: Pejzaż bez Ciebie (Dux 2019) i Sing! Osiecka (Soliton 2021). Jest także trenerem wokalnym, współpracuje z teatrami przygotowując aktorów do spektakli. Prowadzi szkolenia z ludźmi biznesu pomagając pozbyć się tremy w trakcie wystąpień publicznych oraz szkoli dzieci zarówno muzycznie, jak i dodając ich głosom siłę i pewność siebie.
❗ Katarzyna Dominiak
Wykładowca akademicki w WSBiNoZ w Łodzi, założycielka Bez Alibi, kreator wizerunku, która na Instagramie zgromadziła już ponad 80 tysięcy obserwujących. Jej posty docierają do tysięcy Polek spragnionych wiedzy o tym, jak dobrze na co dzień wyglądać w biznesie i życiu codziennym.
❗ Elżbieta Dul-Ledwosińska
Rektor Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Absolwentka Wydziału Grafiki Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Łodzi (obecnie ASP), specjalność grafika warsztatowa. Doktorat w 2008 r., habilitacja w 2018 r. na Wydziale Grafiki i Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi. Aktualnie większość życia poświęca na rozwój biznesowy. Codziennie mierzy się z nowymi wyzwaniami na stanowisku rektora Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Swoimi działaniami przyczynia się do tworzenia kreatywnej przestrzeni, przyjaznej dla pracowników dydaktycznych, administracyjnych i każdego studenta, który dołącza do naszej społeczności.
❗ Małgorzata Kosiec
Artystka, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. W. Strzemińskiego w Łodzi i Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Studiowała na Wydziale Grafiki i Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych im. W. Strzemińskiego w Łodzi, gdzie otrzymała dyplom z wyróżnieniem. Stypendystka Ministerstwa Kultury i Sztuki. Finalistka programu International Young Art 2002 domu aukcyjnego Sotheby's. Wystawiała swoje prace w Nowym Jorku, Tel-Avivie, Amsterdamie, Denver, Gotheborgu, Malmo, Londynie oraz w Polsce. Na stałe reprezentowana jest przez wiodące szwedzkie galerie. Twórczość artystki przebiega równocześnie w dwóch nurtach: tzw. portretach typograficznych, gdzie wizerunek budowany jest z warstw liter, słów i symboli oraz w abstrakcjach wielkoformatowych. Oba te nurty łączy wielowarstwowość, poszukiwanie głębi oraz tajemniczość.
❗Karolina Peek
Artystka, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. W. Strzemińskiego w Łodzi, projektanta, kierownik galerii Patio2. W 2021 roku uzyskała tytuł magistra sztuki w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, na Wydziale Tkaniny i Ubioru, kierunek tkanina i ubiór w trzech specjalnościach: projektowanie ubioru, grafika artystyczna i druk na tkaninie. Dyplom magisterski Karoliny zakwalifikował się do prestiżowego konkursu Prime Time (pod patronatem MKiDN) na najlepsze dyplomy uczelniane w 2021 roku. Jako projektant mody specjalizuje się w tkaninie unikatowej i druku na tkaninie (druk sublimacyjny oraz sitodruk). Projekty tkanin wykonuje w technice łączonej tusz, akwarela, digital; przygotowane do druku cyfrowego metodą sublimacji. Jest projektantką mody z kilkunastoletnim doświadczeniem artystycznym i zawodowym. W latach 2012-2018 prowadziła autorską pracownię projektowania ubioru Pracownia Peek.
❗ Ilona Bałuska
Kobieta, która porzuciła karierę prawnika, aby zajmować się tym, w czym czuje się jak ryba w wodzie czyli Social Mediami! Od kilku lat zawodowo zajmuje się marketingiem i prowadzeniem kanałów społecznościowych, pomagając markom zwiększać swoją rozpoznawalność w sieci. Równolegle efektywnie buduje swoją markę osobistą na Instagramie i to właśnie ta platforma społecznościowa jest jej naturalnym środowiskiem. Przeszkoliła już kilkaset osób z budowania marki osobistej na Instagramie oraz wideo marketingu. Jest autorką kursu online o Insatgram Reels i video, w którym zdradza w jaki sposób budować swoją markę na Instagramie oraz jak szybko i sprawnie tworzyć krótkie formy video - reels.
❗ Joanna Blewąska
Ciekawa świata i ludzi absolwentka coachingu w Szkole Głównej Handlowej. Certyfikowana trenerka biznesu, moderatorka Design Thinking. Od kilku lat związana z łódzką firmą marketingu internetowego Bluerank, gdzie pełni funkcję PR & Digital Strategy Specialist. Karierę zawodową zaczynała jako reporter sportowy, potem przez 10 lat była dziennikarzem prasowym, przez 8 lat piastowała też funkcję rzecznika prasowego w Urzędzie Marszałkowskim.
❗ Agata Bonikowska
Z wykształcenia magister prawa i magister administracji uzupełniony podyplomowymi studiami menadżerskimi. Pasjonatka pracy z energią, podświadomością, z naszymi przekonaniami i schematami. Prywatnie samotnie wychowująca mama 4-letniego Kuby, przyjaciółka, siostra, wnuczka. Własną firmę prowadzi od 24. roku życia i obecnie współpracuje z PZU Życie.
❗ Nadia Goszczyńska
Prezes firmy Meblowanie Finansów - marka NELKO. Koncentruje się na dostarczeniu właścicielowi firmy informacji zarządczych, wspierających rozwój firmy, pomagających optymalizować koszty i procesy. Praktyk w zakresie budżetowania, controllingu, finansów, księgowości i podatków z ponad piętnastoletnim doświadczeniem w firmach z polskim i zagranicznym kapitałem. Posiada najbardziej prestiżowy międzynarodowy certyfikat z rachunkowości zarządczej - CIMA/CGMA.
❗ Eliza Krochmalska
Właścicielka Velvet Clinic. Ukończyła Management Development Program pod Patronatem Business Harvard Review, ICAN Institute w Warszawie oraz kierunek farmacja na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Prowadząc klinikę medycyny estetycznej Velvet Clinic, dba o nieustanny jej rozwój, wprowadzając do oferty coraz więcej nowości z wykorzystaniem innowacyjnych technologii. Najważniejsza jest dla niej jakość, co oczywiście ma niebagatelne znaczenie w tej branży. Prowadząc rodzinny biznes medyczny - Medical Magnus Center - odpowiada za rozwój, wdrażanie innowacji i marketing.
❗ Krzysztof Skiba
Autor tekstów piosenek i tekstów satyrycznych, artysta rozrywkowy, telewizyjny showmen, felietonista, autor happeningów, wokalista rockowy. Od lat związany z formacją Big Cyc, z którą koncertuje do dziś. Ciągle w trasie z własnym stand-up'owym programem. Krytycznie przygląda się scenie politycznej. Wiecznie w dobrym humorze, czego jak czego, ale pewności siebie nigdy mu nie brakowało.
❗ Maciej Tubis
Aktywny na scenie od lat, wykształcony klasycznie pianista, który swój unikalny styl wypracował poprzez autorskie kompozycje jako lider zespołu Tubis Trio, z którym zarejestrował cztery świetnie przyjęte przez krytykę i publiczność albumy. Muzyk poszukujący, niestroniący od nietypowych rozwiązań autorskich i aranżacyjnych. Zakochany w fortepianie, w pełni oddany wrażliwości, jaką daje solowe obcowanie z tym instrumentem. Komeda: Reflections, to jego pierwszy solowy album w karierze.
❗ Andrzej Maciejewski
Ekspert przywództwa i rozwoju osobistego. Ma 15 lat doświadczenia jako trener, coach i mentor. Autor programów szkoleniowych. Prowadzi warsztaty i szkolenia dla liderów na wszystkich poziomach. Pomaga w budowaniu zwycięskich zespołów.

❗ Marcin Kwintkiewicz
Przez 10 lat dziennikarz "Gazety Wyborczej", przez kolejne 10 odpowiadał za komunikację w instytucjach publicznych. Prowadzi zajęcia na Uniwersytecie Łódzkim i Społecznej Akademii Nauk gdzie uczy studentów budowania marki, komunikacji kryzysowej, PR oraz współczesnych mediów. Mediami społecznościowymi zajmuje się od 10 lat. Obsługiwał strony od założenia aż do 65 tysięcy fanów, ma na swoim koncie posty mające milionowe zasięgi. Całkowicie organicznie, bez płatnych kampanii.
❗ Janusz Piotrowski
Prezes spółki UNI-LEX oraz Dyrektor Zarządzający Grupy UNI-LEX. Firma oferuje przedsiębiorcom kompleksowe usługi w zakresie księgowości, obsługi kadrowej, radców prawnych, doradców podatkowych i biegłego rewidenta, co nie jest często spotykane. Teraz tworzy sieć partnerskich biur księgowych. To pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce.

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Łódź