Lightness Conf 2019

25 września 2019, 09:19-16:00 (środa)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet indywidualny | 1 osoba
Wyprzedane 861,00 zł Wyprzedane
  Bilet grupowy | 3 osoby
Wyprzedane 2 214,00 zł Wyprzedane
  Bilet indywidualny | 1 osoba | early bird
Wyprzedane 738,00 zł Wyprzedane
  Bilet grupowy | 3 osoby | early bird
Wyprzedane 1 845,00 zł Wyprzedane

SPRZEDAŻ BILETÓW ZAKOŃCZYŁA SIĘ 13 WRZEŚNIA.
Możesz zapisać się na listę rezerwową na stronie conf.lightness.pl


LIGHTNESS CONF 2019

Rekrutacja i employer branding to gra zespołowa. Czas poznać jej prawdziwe zasady. Zabierz swoich współpracowników na konferencję z Zytą Machnicką w roli głównej. I przygotuj się na inspirujące konkrety.

Już 25 września w Krakowie odbędzie się Lightness conf 2019 - wyjątkowe wydarzenie dla interdyscyplinarnych zespołów. Zapraszamy na nie wszystkie osoby, które w swoich firmach mają największy wpływ na rekrutację i employer branding. Będziemy rozmawiać o doświadczaniu i budowaniu kultury rekrutacji, która ma bezpośrednie przełożenie na markę Twoich produktów i usług. Przygotuj się więc na wiedzę, inspiracje i przykłady, o których w Polsce się niemal wcale nie mówi.

Lightness conf 2019 ma formułę One-Woman-Conference. Podczas 5 wystąpień merytorycznych na scenie będzie wyłącznie Zyta Machnicka - twarz polskiego employer brandingu. To ona wraz z zespołem hubu edukacyjnego Lightness układała ścieżkę merytoryczną eventu, dzięki czemu absolutnie każdy element ma swój cel i sens.

Zmień zasady rekrutacyjnej gry w swojej firmie. Zamiast dyskutować na rynku o partnerstwie HR z marketingiem, sprzedażą, PR-em, IT i managerami, jeszcze dziś zaproś ich do wspólnego udziału w Lightness conf 2019. Wykorzystajcie okazję do wspólnej rozmowy o budowaniu candidate experience i silnej marki pracodawcy. I razem znajdźcie nowe sposoby na osiągnięcie ponadprzeciętnych efektów w biznesie.


Program wydarzenia i szczegółowy opis na stronie: conf.lightness.pl
Regulamin wydarzenia: conf.lightness.pl/regulamin-wydarzenia

Zobacz również:

konferencje Employer branding HR Komunikacja wydarzenia Kraków