Warsztaty pisania listów (samo)miłosnych

26 Maja 2021, 19:30-21:00 (środa)

Online,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Bilet ze zniżką super early bird dla osób, które przyjemności lubią planować z dużym wyprzedzeniem.

Liczba miejsc ograniczona.
Warsztaty pisania listów (samo)miłosnych - bilet super early bird

Bilet ze zniżką super early bird dla osób, które przyjemności lubią planować z dużym wyprzedzeniem.

Liczba miejsc ograniczona.

już niedostępne 35,00 zł -
Bilet ze zniżką early bird dla osób, które przyjemność lubią planować z wyprzedzeniem.

Liczba miejsc ograniczona.
Warsztaty pisania listów (samo)miłosnych - bilet early bird

Bilet ze zniżką early bird dla osób, które przyjemność lubią planować z wyprzedzeniem.

Liczba miejsc ograniczona.

już niedostępne 40,00 zł -
Bilet na warsztaty. Warsztaty pisania listów (samo)miłosnych - bilet regularny

Bilet na warsztaty.

już niedostępne 45,00 zł -

W maju celebrujemy samomiłość, dlaczego więc nie poświętować, pisząc listy... (samo)miłosne? Od delikatnego flirtu do pikantnego autoromansu - wykorzystaj tę okazję, aby okazać sobie odrobinę miłości własnej!

Podczas warsztatów online wskrzesimy zapomnianą sztukę epistolarną w dość nietypowym, bo soloseksualnym kontekście, pisząc listy miłosne skierowane do nas samych, naszych ciał, naszej seksualności. Za inspirację posłużą nam dzieła literackie, poświęcone autoerotycznej fascynacji. Podczas pisania będziemy wykorzystywać przygotowane na ich podstawie prompty, które nadadzą nam kierunek i wspólnie wyruszymy w podróż angażującą wszystkie zmysły w wygodnych zaciszach naszych domów. Będziemy też mieć przestrzeń na swobodną rozmowę i wymianę doświadczeń. To, jak daleko posuniesz się w swoich listach, będzie zależało tylko od Ciebie i Twojej autoerotycznej osobowości! Pamiętaj, że nie musisz "umieć pisać", aby stworzyć coś naprawdę pięknego i szczerego.

Jeżeli chcesz mocniej przytulić się do siebie, zgłębić swoją seksualność i zrobić dla siebie coś romantycznego, te warsztaty będą ku temu wspaniałą okazją. Przygotuj więc papeterię, zapal świeczkę, nalej sobie kieliszek wina i oddaj się zmysłowej rozkoszy pisania do najważniejszej osoby w swoim życiu!

Spotkanie odbędzie się w środę, 26.05.2021 o 19:30 na platformie Zoom.

Warsztaty przeznaczone są dla osób dorosłych.


Co będzie Ci potrzebne podczas spotkania?

Oprócz czegoś do pisania - narzędzia analogowe preferowane, choć jeśli nie cierpisz lub nie możesz pisać na papierze, możesz korzystać z klawiatury i ekranu, potrzebny Ci będzie stabilny dostęp do internetu oraz aktualna wersja bezpłatnego programu Zoom. To bardzo ważne, ponieważ spotkanie nie będzie rejestrowane, a treść ćwiczeń udostępniana po jego zakończeniu. Dotyczy to również osób, które zarezerwują miejsce, ale nie pojawią się na spotkaniu na żywo.

Twój poziom aktywności podczas spotkania zależy wyłącznie od Twojego komfortu - możesz uczestniczyć w warsztatach z włączoną lub wyłączoną kamerką internetową, korzystać z mikrofonu/czatu, aby dzielić się refleksjami i zadawać pytania, lub być częścią grupy całkowicie anonimowo i w ciszy.

Po wykupieniu biletu nie masz linku do logowania?

Linki do logowania zostaną wysłane najpóźniej 26.05.2021. Jeśli do godz. 15:00 tego dnia nie otrzymasz wiadomości, sprawdź, czy email z linkiem nie trafił do folderu spam lub zakładki "Społeczności". Nadal nie możesz znaleźć wiadomości? Napisz na: warsztaty@proseksualna.pl.


Warsztaty poprowadzi Natalia Grubizna - doradczyni intymności, edukatorka seksualna, trenerka, terapeutka in spe. Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów, grup i sesji indywidualnych. W pracy z klient(k)ami łączy model PLISSIT z podejściem skoncentrowanym na rozwiązaniach. Jest autorką bloga proseksualna.pl oraz podcastu "nat & seks".

Zobacz również:

inne Miłość Rozwój emocjonalny Seksualność Warsztaty