LIVE2LEAD 2017 (Warszawa) - polska edycja największej na świecie konferencji o przywództwie.

24 listopada 2017, 09:00-15:30 (piątek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
Bilet indywidualny (dostępny tylko do 8 października 2017). Cena obejmuje udział w konferencji w Warszawie, materiały konferencyjne w formie drukowanej, dyplom uczestnictwa, przerwy kawowe i lunch w trakcie konferencji. Wczesny zakup - bilet "EARLY BIRD" (299 zł + VAT)

Bilet indywidualny (dostępny tylko do 8 października 2017). Cena obejmuje udział w konferencji w Warszawie, materiały konferencyjne w formie drukowanej, dyplom uczestnictwa, przerwy kawowe i lunch w trakcie konferencji.

już niedostępne 367,77 zł -
Bilety dla jednej lub dwóch osób. Cena obejmuje udział w konferencji w Warszawie, materiały konferencyjne w formie drukowanej, dyplom uczestnictwa, przerwy kawowe i lunch w trakcie konferencji. BILET INDYWIDUALNY (399 zł + VAT)

Bilety dla jednej lub dwóch osób. Cena obejmuje udział w konferencji w Warszawie, materiały konferencyjne w formie drukowanej, dyplom uczestnictwa, przerwy kawowe i lunch w trakcie konferencji.

już niedostępne 490,77 zł -
Bilety dla zespołu 3-5 osób. Cena obejmuje udział w konferencji w Warszawie, materiały konferencyjne w formie drukowanej, dyplom uczestnictwa, przerwy kawowe i lunch w trakcie konferencji. BILETY DLA ZESPOŁU - od 3 do 5 osób (366 zł + VAT)

Bilety dla zespołu 3-5 osób. Cena obejmuje udział w konferencji w Warszawie, materiały konferencyjne w formie drukowanej, dyplom uczestnictwa, przerwy kawowe i lunch w trakcie konferencji.

już niedostępne 450,18 zł -
Bilet dla zespołów 6 osobowych i większych. Cena obejmuje udział w konferencji w Warszawie, materiały konferencyjne w formie drukowanej, dyplom uczestnictwa, trzy przerwy kawowe w trakcie konferencji. BITEL DLA ZESPOŁU - powyżej 6 osób (332 zł + VAT)

Bilet dla zespołów 6 osobowych i większych. Cena obejmuje udział w konferencji w Warszawie, materiały konferencyjne w formie drukowanej, dyplom uczestnictwa, trzy przerwy kawowe w trakcie konferencji.

już niedostępne 408,36 zł -Warszawa, 24 listopada 2017 r.


DOŁĄCZ DO LIVE2LEAD 2017

LIVE2LEAD jest międzynarodową konferencją szkoleniową dotyczącą przywództwa i rozwoju osobistego. To doroczne wydarzenie zainicjowane i prowadzone przez dr. Johna C. Maxwella, światowej sławy autorytet i eksperta w dziedzinie przywództwa. Dzięki formule SIMULCAST,  polegającej na częściowej retransmisji konferencji z Atlanty w USA na cały świat, każdego roku, w ponad 300 miejscach na świecie, uczestniczą w niej liderzy, menedżerowie, przedsiębiorcy oraz wszyscy ci, dla których ważny jest ich własny rozwój osobisty i budowa kompetencji przywódczych oraz rozwój ludzi, którzy z nimi współpracują.

Od roku 2014 konferencja Live2Lead odbywa się również w Polsce.

Podczas tego niespełna jednodniowego, wypełnionego informacjami wydarzenia, uczestnicy zdobywają wiedzę, wiadomości i niezbędne inspiracje do tego, aby stawać się naturalnymi i skutecznymi liderami. Liderami, którzy realizują swoje zamierzenia, pomagając równocześnie innym rozwijać się i odnosić sukcesy.CZYM JEST LIVE2LEAD?

LIVE2LEAD jest międzynarodową konferencją szkoleniową i okazją do nauki od najwyższej klasy światowych ekspertów i praktyków w dziedzinie przywództwa, zarządzania i rozwoju osobistego. LIVE2LEAD odbywa się w trybie simulcast - oznacza to, że część wystąpień jest retransmitowanych z Atlanty w USA na cały świat, zaś pozostałe to wystąpienia lokalnych prelegentów - uznanych profesjonalistów, praktyków biznesu, przywództwa i zarządzania - w poszczególnych krajach.

Tegoroczna konferencja będzie już czwartą edycją tej międzynarodowej imprezy w Polsce. W poprzednich edycjach w latach 2014 i 2015 roku, które miały miejsce w Warszawie, uczestniczyło w sumie ponad 500 menedżerów, przedsiębiorców, liderów oraz sympatyków przywództwa. W 2016 roku w konferencji z osobistym udziałem dr. Johna Maxwella w Warszawie udział wzięło ponad 3000 osób.

Tegoroczna edycja konferencji LIVE2LEAD odbędzie się w Warszawie oraz w innych miastach w Polsce. Gwarantujemy, że po tym wydarzeniu wrócisz do swojej firmy, zespołu i rodziny z większą energią i motywacją do wprowadzania zmian, w oparciu o to, czego się nauczysz. Gwarantujemy także, że znacząco zwiększą się Twoja skuteczność i zaangażowanie.

Konferencja będzie odbywała się w języku polskim i angielskim. Wszystkie wystąpienia zagranicznych Prelegentów będą tłumaczone na język polski (napisy).


W TRAKCIE LIVE2LEAD...


… będziesz się uczyć od światowej sławy ekspertów

Obejrzysz i wysłuchasz wykładów wybitnych specjalistów, w tym dr. Johna C. Maxwella - wiodącego eksperta w dziedzinie przywództwa na świecie. Poznasz zasady przywództwa oraz narzędzia i techniki, dzięki którym możesz doskonalić swój rozwój osobisty.

… zdobędziesz inspirację

Niezależnie od tego, czy prowadzisz dużą firmę, czy niewielki zespół lub też po prostu chcesz być lepszym szefem lub liderem, otrzymasz cenne i trafne wskazówki, które umożliwią Ci wdrożenie skutecznego planu działań, wzmocnienie pasji i zaangażowania.

… poznasz wartościowych ludzi

To wydarzenie będzie okazją do nawiązania kontaktu z innymi liderami, którzy również chcą się rozwijać, stawać się lepszymi oraz podzielają Twoją pasję do przywództwa i uczenia się. Nawiążesz nowe relacje i/lub pogłębisz obecne. Poznasz ludzi, którzy mogą wspierać Ciebie i Twoją firmę na drodze rozwoju.

GŁÓWNI MÓWCY KONFERENCJI LIVE2LEAD 2017


Dr John C. Maxwell

Dr John C. Maxwell jest autorem #1 bestselerów New York Times, doradcą, coachem i mentorem liderów biznesu i organizacji społecznych. Jest jednym z najbardziej znanych i cenionych na świecie mówców i autorów, którego książki sprzedały się w ponad 25 milionach egzemplarzy. John Maxwell został uznany przez American Management Association® liderem #1 w biznesie oraz najbardziej wpływowym ekspertem w dziedzinie przywództwa w 2014 roku przez magazyny Business Insider oraz Inc. Otrzymał również Nagrodę Matki Teresy za promocję pokoju na świecie oraz ideę naturalnego przywództwa, przyznawaną przez Luminary Leadership Network. Jego organizacje - The John Maxwell Company, The John Maxwell Team oraz EQUIP - przeszkoliły ponad 5 milionów liderów w 188 krajach.

Dave Ramsey

Jest jednym z najbardziej cenionych i obdarzanych zaufaniem ekspertów w dziedzinie zarządzania finansami osobistymi i inwestycjami w Stanach Zjednoczonych. Dave Ramsey prowadzi cieszące się ogromną popularnością programy telewizyjne i radiowe. Jego siedem najlepiej sprzedających się książek to Financial Peace, More Than Enough, The Total Money Makeover, EntreLeadership, The Complete Guide to Money, Smart Money Smart Kids oraz The Legacy Journey - sprzedały się łącznie w ponad 10 milionach egzemplarzy. Jego firma Dave Ramsey Solutions za pomocą rozmaitych mediów przekazuje informacje, porady oraz pomocne narzędzia każdemu, kto chce lepiej zrozumieć zasady właściwego zarządzania pieniędzmi, znaczenie silnego przywództwa oraz ustalanie i osiąganie indywidualnych celów. I choć jest to firma o wielomilionowej wartości, z marką o uznanej renomie - sam Dave definiuje sukces liczbą osób, którym pomagamy w życiu oraz tym, jaką spuściznę po sobie zostawiamy. Ramsey chętnie udziela porad i dzieli się swoimi doświadczeniami jako gospodarz ogólnokrajowego programu radiowego, The Dave Ramsey Show. Program ten jest słuchany przez ponad 12 milionów odbiorców każdego tygodnia, za pomocą ponad 575 stacji radiowych w Stanach Zjednoczonych oraz w Internecie.

Cheryl A. Bachelder


Cheryl A. Bachelder specjalizuje się w branży restauracyjnej, w której ostatnio pełniła funkcję prezesa Popeyes Louisiana Kitchen, Inc. Cheryl znana jest ze swojego myślenia strategicznego, podejścia opartego na modelu franczyzowym, rozwoju wybitnych liderów i zespołów oraz osiągania doskonałych wyników finansowych.

Ma ponad 35-letnie doświadczenie w budowaniu marki, operacjach i zarządzaniu spółkami publicznymi w firmach takich jak Yum Brands, Domino's Pizza, RJR Nabisco, The Gillette i The Procter & Gamble Company. Natomiast w Popeyes Cheryl opracowała strategię zmian, która przyniosła tej organizacji wyjątkowe wyniki. Doprowadziło to do znacznego wzrostu udziału w rynku, poprawy ratingów gości oraz wzrostu marż restauracyjnych. W trakcie jej kadencji kapitał firmowy wzrósł z mniej niż 300 milionów dolarów do ponad 1,8 miliardów dolarów. Sprzedaż jest generowana przez ponad 2.650 restauracji prowadzonych przez 379 franczyzobiorców i ponad 60.000 pracowników restauracji w Stanach Zjednoczonych i 25 krajach.

Pani Bachelder zbudowała kulturę przywództwa poprzez służbę, wyrażoną w "sześciu wskazówkach Popeyesa". W marcu 2015 roku opublikowała książkę pt. Dare to Serve - jak polepszyć wyniki, służąc innym osobom. Wcześniej była prezesem i dyrektorem ds. Koncepcji KFC Corporate, tworząc plany wzrostu działalności w USA we współpracy z właścicielami franczyzy. W latach 1995-2000 pełniła obowiązki wiceprezesa ds. marketingu i rozwoju produktów Domino's Pizza, Inc. Była architektem marki odpowiedzialnym za kontakty z wizerunkiem sieci restauracji i wprowadzeniem innowacyjnej torby Heatwave, która poprawiła jakość produktu i doprowadziła do kolejnego wzrostu sprzedaży.

W 2016 roku otrzymała Independent Women's Forum (IWF), a także nagrodę za wzorową służbę zarządu. We wrześniu 2015 r. otrzymała nagrodę Norman Brinker Award z Nation News Restaurant. W magazynach The Wall Street Journal i New York Times została określona przez Jima Cramera CNBC jedną z "21 Bankable CEOs" na rok 2014. W 2012 roku została uznana za Lidera Roku przez kobiety z Foodservice Forum i otrzymała Silver Plate Award z International Foodservice Manufacturers Association.


Warrick Dunn

Warrick Dunn jest byłym zawodnikiem NFL, znanym z odnoszenia sukcesów zarówno na boisku, jak i poza nim. Jego kariera piłkarska rozpoczęła się na Florida State University w 1997 roku, gdzie został dostrzeżony przez Tampa Bay Buccaneers. Grał dla Bucs przez pięć lat, przed podpisaniem kontraktu z Atlanta Falcons w 2002 roku. Sześć sezonów później, w 2008 roku, wrócił do finału sezonu w Tampa Bay Buccaneers. Po 12-letniej karierze Dunn wycofał się, a w 2009 roku został jednym ze współwłaścicieli klubu Atlanta Falcons. Poprzez działalność charytatywną Homes for the Holidays Dunn oddaje cześć swojej matce, Better Smothers. Była ona policjantką, samotną matką wychowującą szóstkę dzieci. W trakcie wykonywania swoich zadań służbowych poniosła śmierć. Program Homes for the Holidays wspomógł już ponad 152 samotnych rodziców i 409 osób pozostających na utrzymaniu w całym kraju, otaczając ich opieką domową. W 2002 roku Dunn założył firmę Warrick Dunn Charities w celu poprawy życia poprzez innowacyjne programy, do których zainspirowały go jego podróże. W 2010 roku Dunn ukończył studia Executive MBA w Emory University. Został też wybrany do grona Legend Ligi NFL.


Więcej informacji o głównych prelegentach ...


WYSTĄPIĄ RÓWNIEŻ

W trakcie konferencji wystąpią też organizatorzy polskiej edycji LIVE2LEAD 2017 z firmy Inspire Leadership, którą tworzą jej założyciele Maciej Wiśniewski i Urszula Gąsior oraz grupa ich współpracowników, eksperci z Polski należący do The John Maxwell Team - międzynarodowej organizacji zrzeszającej coachów, trenerów i mówców, certyfikowanych przez Johna Maxwella. Mają oni uprawnienia i kompetencje do prowadzenia pracy coachingowej, mentoringowej, trenerskiej i wykładowej w oparciu o autorskie programy Johna Maxwella.


Lista pozosyałych gości, polskich  przedsiębiorców, menedżerów i praktyków zarządzania i przywództwa, których będzie można usłyszeć podczas konferencji Live2Lead 2017, zostanie opublikowana wkrótce.LIVE2LEAD W POLSCE…

Organizatorem polskiej edycji LIVE2LEAD 2017 jest firma Inspire Leadership, którą tworzą eksperci z Polski należący do The John Maxwell Team - międzynarodowej organizacji zrzeszającej coachów, trenerów i mówców, certyfikowanych przez Johna Maxwella. Mają oni uprawnienia i kompetencje do prowadzenia pracy coachingowej, mentoringowej, trenerskiej i wykładowej w oparciu o autorskie programy Johna Maxwella.

Misją Inspire Leadership jest pomoc w osiąganiu skuteczności zawodowej i osobistej przez klientów firmy. W swojej pracy stosują najlepsze, sprawdzone praktyki i rozwiązania przywódcze i zarządcze. Klientami Inspire Leadership są firmy, członkowie zarządów, kadry kierownicze firm polskich i zagranicznych, jak również przedsiębiorcy i firmy rodzinne. Współpraca z klientami jest realizowana w ramach programów indywidualnych, np. z członkiem kadry kierowniczej czy zarządczej, jak również w trakcie warsztatów, sesji strategicznych oraz wykładów i seminariów dla zespołów i całych firm.

Założyciele Inspire Leadership Maciej Wiśniewski i Urszula Gąsior oraz grupa współpracowników tworzą zespół doświadczonych specjalistów i praktyków biznesu w zakresie przywództwa i zarządzania. Przez ponad dwadzieścia lat współtworzyli i należeli do ścisłej kadry zarządczej czołowych międzynarodowych firm w branży usług profesjonalnych, doradztwa biznesowego, usług finansowych oraz technologii informatycznych, takich jak np. Arthur Andersen, Andersen Business Consulting, Ernst&Young, EY Academy of Business, Deloitte czy Fujitsu Technology Solutions.