Kąpiel leśna NADZIEJA / ODRODZENIE

14 Kwietnia 2024, 11:00-14:30 (Niedziela)

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet dla jednej osoby
już niedostępne 90,00 zł -
  Bilet dla dwóch osób
już niedostępne 160,00 zł -
Karnet można kupić na trzy dowolne spacery w ramach cyklu NADZIEJA. Szczegółowe zasady wykorzystania karnetu znajdziesz w opisie wydarzenia. Karnet na trzy spacery

Karnet można kupić na trzy dowolne spacery w ramach cyklu NADZIEJA. Szczegółowe zasady wykorzystania karnetu znajdziesz w opisie wydarzenia.

już niedostępne 240,00 zł -

Zapraszamy na drugą kąpiel leśną w tegorocznym cyklu NADZIEJA dedykowaną ODRODZENIU

Po odrzuceniu tego, co zebrało się przez zimę, możemy rosnąć, kiełkować, wyjść spod ziemi. W czasie tego spaceru poszukamy tego, co nas wzmacnia i pozwala nam iść dalej.

Kąpiel leśna to nie jest zwykły spacer po lesie:

  • POMAGA ODPOCZĄĆ dzięki zastosowaniu japońskiej metody praktykowanej w wielu miejscach na świecie 🌳
  • POMAGA ZDROWIEĆ - pokazują to badania naukowe dotyczące wpływu lasu na zdrowie człowieka (m.in. wyrównanie ciśnienia krwi, wzrost odporności, spadek poziomu kortyzolu - hormonu stresu, a podniesienie poziomu serotoniny - hormonu szczęścia) 🌳
  • WIETRZY GŁOWĘ - myślenie schodzi na drugi plan, a ważniejsze stają się doświadczenia 🌳
  • POZWALA ODKRYĆ COŚ NOWEGO - o sobie, o innych ludziach i o świecie dookoła. To jest przygoda! 🌳

W trakcie spaceru zaprosimy Cię do różnych aktywności, które pomogą osiągnąć ten stan. Nie trzeba przytulać się do drzew, żeby go osiągnąć!

Spacer NADZIEJA / ODRODZENIE poprowadzi: 

Adam Markuszewski - twórca koncepcji Leśnych Spacerów nawiązujących do japońskich leśnych kąpieli. Członek zarządu Polskiego Towarzystwa Kąpieli Leśnych. Trener, facylitator i opowiadacz. Przewodnik po Puszczy Kampinoskiej. Leśne Spacery organizuje od 2015 roku. 

Więcej o prowadzącym przeczytasz na stronie: https://lesnespacery.pl/o-nas

Ważne informacje dotyczące udziału:

👉  Po zakupie biletu, w piątek wieczorem 12 kwietnia, prześlemy maila z informacją o dokładnym miejscu zbiórki oraz jak przygotować się do spaceru.

👉 Rezygnacje są możliwe jedynie do 24 godzin przed rozpoczęciem spaceru. Jeśli zrezygnujesz z udziału w spacerze, najpierw zaproponujemy Ci udział w innym. Jeśli nie będziesz chciał/chciała - zwrócimy środki. 

👉 Aby skorzystać z zakupionego karnetu, za każdym razem należy zgłosić się do organizatorów, aby uzyskać bezpłatny kod niezbędny do rejestracji.
Rezygnacje po dokonaniu zapisu są możliwe na 24 godziny przed spacerem. Rezygnacja w czasie krótszym niż 24 godziny traktowana jest jak wykorzystanie wejścia w ramach karnetu. Nie zwracamy środków za niewykorzystane spacery w ramach karnetu.


Do zobaczenia w lesie, 
Adam

Zobacz również:

sport i rekreacja wydarzenia Warszawa