Kąpiel leśna NADZIEJA / ROZKWIT

19 Maja 2024, 11:00-14:30 (Niedziela)

Las Kabacki, Kabaty

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet dla jednej osoby
już niedostępne 90,00 zł -
  Bilet dla dwóch osób
już niedostępne 160,00 zł -
Karnet na trzy dowolne spacery w ramach cyklu NADZIEJA. Szczegółowe zasady wykorzystania karnetu znajdziesz w opisie wydarzenia. Karnet na trzy spacery

Karnet na trzy dowolne spacery w ramach cyklu NADZIEJA. Szczegółowe zasady wykorzystania karnetu znajdziesz w opisie wydarzenia.

już niedostępne 240,00 zł -

Zapraszamy na trzecią kąpiel leśną w tegorocznym cyklu NADZIEJA dedykowaną ROZKWITOWI

Kiedy czujemy się osadzeni/osadzone w żyznej ziemi, zaczynamy rosnąć - w stronę słońca, w górę, gdzie jest przestrzeń. W czasie tego wydarzenia sprawdzimy, kiedy rozkwitamy i czym możemy się stać, kiedy pokażemy naszą siłę światu. Posłuchamy głosu ptaków intensywniej niż zwykle. 

Kąpiel leśna to nie jest zwykły spacer po lesie:

  • POMAGA ODPOCZĄĆ dzięki zastosowaniu japońskiej metody praktykowanej w wielu miejscach na świecie 🌳
  • POMAGA ZDROWIEĆ - pokazują to badania naukowe dotyczące wpływu lasu na zdrowie człowieka (m.in. wyrównanie ciśnienia krwi, wzrost odporności, spadek poziomu kortyzolu - hormonu stresu, a podniesienie poziomu serotoniny - hormonu szczęścia) 🌳
  • WIETRZY GŁOWĘ - myślenie schodzi na drugi plan, a ważniejsze stają się doświadczenia 🌳
  • POZWALA ODKRYĆ COŚ NOWEGO - o sobie, o innych ludziach i o świecie dookoła. To jest przygoda! 🌳

W trakcie spaceru zaprosimy Cię do różnych aktywności, które pomogą osiągnąć ten stan. Nie trzeba przytulać się do drzew, żeby go osiągnąć!

Spacer NADZIEJA / ROZKWIT poprowadzą: 

Marta Ostrowska - miłośniczka przyrody i spędzania czasu na łonie natury. Dusza artystyczna. Przez lata działaczka społeczna, moderatorka i animatorka. Współzałożycielka i wieloletnia prezeska Fundacji Pole Dialogu. Praktykuje jogę, mindfulness i czasem chi gong. Prowadzi Leśne Spacery od 2018 roku, a od 2021 wyjazdy Joga i Las. Członkini Polskiego Towarzystwa Kąpieli Leśnych.

Więcej o Marcie przeczytasz na stronie: https://lesnespacery.pl/o-nas

oraz - gość specjalny:

Katarzyna Podlaska — amatorka dzikich wędrówek i leśnej ciszy. Do świata przyrody zajrzała dzięki ptakom, które pozostają dla niej najważniejszymi przewodnikami. Podążając za nimi, odkrywa ciekawe krainy, również w samej sobie. Przewodniczka kąpieli leśnych Forest Therapy Hub, absolwentka Pedagogiki Dzikiej Przyrody Wildniswissen Dzikie Studia, członkini Polskiego Towarzystwa Kąpieli Leśnych. Z wykształcenia filolożka i projektantka UX. Często muzykuje, fotografuje ptaki i marzy o tym, by biegle czytać w języku dzikiej przyrody.

Ważne informacje dotyczące udziału:

👉  Po zakupie biletu, w piątek wieczorem 17 maja, prześlemy maila z informacją o dokładnym miejscu zbiórki oraz jak przygotować się do spaceru.

👉 Rezygnacje są możliwe jedynie do 24 godzin przed rozpoczęciem spaceru. Jeśli zrezygnujesz z udziału w spacerze, najpierw zaproponujemy Ci udział w innym. Jeśli nie będziesz chciał/chciała - zwrócimy środki. 

👉 Aby skorzystać z zakupionego karnetu, za każdym razem należy zgłosić się do organizatorów, aby uzyskać bezpłatny kod niezbędny do rejestracji.
Rezygnacje po dokonaniu zapisu są możliwe na 24 godziny przed spacerem. Rezygnacja w czasie krótszym niż 24 godziny traktowana jest jak wykorzystanie wejścia w ramach karnetu. Nie zwracamy środków za niewykorzystane spacery w ramach karnetu.

Do zobaczenia w lesie, 
Marta i Kasia

Zobacz również:

sport i rekreacja wydarzenia Kabaty