To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Kryminalne Zagadki PORT Grupa I od 17:00 do 19:00

Kryminalne Zagadki PORT

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Kryminalne Zagadki PORT Grupa II od 19.30 do 21.30

Kryminalne Zagadki PORT

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Sieć Badawcza Łukasiewicz - PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii

Rozwijamy nowe technologie, prowadząc badania cenne dla przemysłu i we współpracy z nim. W ŁUKASIEWICZ - PORT świetni specjaliści z różnych dziedzin wykorzystują możliwości kompleksu najnowocześniejszych w kraju laboratoriów. Dzięki nim mogą kompleksowo realizować nie tylko prace naukowo-badawcze, ale też pilotażowe badania dla polskich i międzynarodowych firm.

Pracujemy nad rozwojem ważnych w dzisiejszym świecie dziedzin wiedzy, które mają wiele praktycznych zastosowań: biotechnologii i inżynierii materiałowej, a także biobankowania. Nasz wkład w naukę potwierdzają liczne patenty i nagrody, przyznane technologiom opracowanym przez naukowców w naszych laboratoriach. Zapraszamy do skorzystania z unikalnej możliwości wzięcia aktywnego udziału w naszych warsztatach!


KRYMINALNE ZAGADKI PORT - Laboratorium Materiałów Polimerowych

W laboratorium znaleziono zamordowanego dyrektora ŁUKASIEWICZ - PORT. Policja zatrzymała sześciu podejrzanych, lecz śledztwo utknęło w martwym punkcie. Wcielcie się w pracowników laboratorium i pomóżcie rozwiązać zagadkę morderstwa. W celu odkrycia prawdy zabezpieczcie dowody zbrodni i poddajcie je odpowiednim analizom. W drodze do celu pomogą wam doświadczeni naukowcy oraz laboratoria wyposażone w odpowiednią aparaturę badawczą. Sprawdźcie swój zmysł detektywistyczny i nie pozwólcie wymknąć się sprawcy.

Czas trwania: około 120 minut

Wiek uczestnika: minimum 15 lat

Ilość miejsc: 6 osób w każdej grupie


Uczestnictwo w Nocy Laboratoriów jest równoznaczne z akceptacją regulaminu wydarzenia (https://noclaboratoriow.pl/uczestnictwo).

Zobacz również:

imprezy wydarzenia Wrocław