To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Na Tropie Niewidialnego Grupa I od 17.30 do 18.15

Na Tropie Niewidialnego

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Na Tropie Niewidzialnego Grupa II od 18:30 do 19:15

Na Tropie Niewidzialnego

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Na Tropie Niewidzialnego Grupa III od 19.30 do 20.15

Na Tropie Niewidzialnego

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Sieć Badawcza Łukasiewicz - PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii

Rozwijamy nowe technologie, prowadząc badania cenne dla przemysłu i we współpracy z nim. W ŁUKASIEWICZ - PORT świetni specjaliści z różnych dziedzin wykorzystują możliwości kompleksu najnowocześniejszych w kraju laboratoriów. Dzięki nim mogą kompleksowo realizować nie tylko prace naukowo-badawcze, ale też pilotażowe badania dla polskich i międzynarodowych firm.

Pracujemy nad rozwojem ważnych w dzisiejszym świecie dziedzin wiedzy, które mają wiele praktycznych zastosowań: biotechnologii i inżynierii materiałowej, a także biobankowania. Nasz wkład w naukę potwierdzają liczne patenty i nagrody, przyznane technologiom opracowanym przez naukowców w naszych laboratoriach. Zapraszamy do skorzystania z unikalnej możliwości wzięcia aktywnego udziału w naszych warsztatach!


NA TROPIE NIEWIDZIALNEGO - Laboratorium Mikroskopii Elektronowej

Jak wiadomo, nieodłącznym narzędziem prawdziwego detektywa jest lupa. Jednak kto chce odkrywać to, co niewidoczne, musi czasem użyć potężniejszych narzędzi. Takimi urządzeniami są mikroskopy elektronowe. Dzięki nim odkryjecie niewidzialny świat detali w mikro- i nanoskali. Zobaczycie zaskakujące obrazy rzeczywistości i zmienicie zdanie o tym, jak wygląda świat - i to w trzech wymiarach. Zostańcie mikroskopowymi detektywami. Zobaczcie z nami niewidzialne!

Czas trwania: około 45 minut

Wiek uczestnika: minimum 8 lat

Ilość miejsc: 8 osób w każdej grupie


Uczestnictwo w Nocy Laboratoriów jest równoznaczne z akceptacją regulaminu wydarzenia (https://noclaboratoriow.pl/uczestnictwo).

Zobacz również:

imprezy wydarzenia Wrocław