To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zapraszamy Klubowiczów BCC z osobami towarzyszącymi
już niedostępne -

Serdecznie zapraszamy na Letni Wieczór Loży Warszawskiej Business Centre Club, który odbędzie się 18 lipca 2024 roku o godzinie 18:00 w wyjątkowej scenerii Lapidarium Muzeum Warszawy.

Podczas spotkania zostaną wręczone nagrody w konkursach: Medal Europejski, Ambasador Polskiej Gospodarki oraz Certyfikaty Członkowskie dla członków Loży Warszawskiej, które nie zostały odebrane w pierwszym terminie. Następnie Prezes Business Centre Club dr Jacek Goliszewski przedstawi strategię BCC.

Potem wraz z członkiem BCC, firmą Tailors Club Poland omówimy niezwykle istotne tematy dotyczące prezentacji i wizerunku osobistego.

Będzie to doskonała okazja do wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych w prestiżowym gronie członków naszego Klubu.

O nasze podniebienia zadba Restauracja Papino Makaron i Wino.

To czas na integrację Loży Warszawskiej, nieformalną wymianę doświadczeń biznesowych, sygnalizację wyzwań i potrzeb, proponowanie własnych inicjatyw, włączanie się w działania klubowe.

Agenda spotkania:

18:00-18:15 - Powitanie

18:15-18:30 - "Strategia BCC. Postulaty polskich przedsiębiorców", dr Jacek Goliszewski, prezes BCC

18:30-19:00 - Wręczenie nagród i certyfikatów

19:00-19:50 - Prezentacja Tailors Club:

- Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Zadbaj o to, aby było dobre.
- Planujesz wyjście? Dopasuj strój do okazji.

19:50-20:00 - Zostań mecenasem Fundacji Muzeum Warszawy

20:00-22:00 - Networking.

Nie może Cię tam zabraknąć!

Dress code: business casual


Tailors Club to marka posiadająca w swojej ofercie szeroki wachlarz odzieży szytej na miarę. Zrzesza grono najlepszych stylistów, krawców i wykonawców, którzy wykazują się dużą kreatywnością, dobrym gustem i wyczuciem stylu. Tym co stanowi o sukcesie Tailors Club jest indywidualne podejście do klienta połączone z wiedzą i profesjonalizmem. Styliści służą fachową pomocą w doborze odpowiednich rozwiązań, które najlepiej odzwierciedlą i spełnią oczekiwania. Precyzyjnie wykonywany pomiar pozwala z kolei czuć się w odzieży Tailors Club niczym we własnej skórze.

Marka Tailors Club łączy tradycję z nowoczesnością. Co roku poszerza ofertę, wychodząc naprzeciw każdemu, kto oprócz inwestycji w garnitur chciałby mieć w szafie marynarkę, dżinsy, spodnie typu chino czy sneakersy.

Indywidualne podejście obejmuje nie tylko dopasowanie garderoby do potrzeb każdego klienta, ale także osobistego gustu. Każdy może wybrać monogram, który zostanie umieszczony na koszuli lub wewnątrz marynarki, albo inne detale, które opowiedzą jego własną historię.
Kto z Nas nie kocha słonecznej Italii? My też ją kochamy… Dlatego Restauracja Papino Makaron i Wino to miejsce, w którym postanowiliśmy sprawić Wam odrobinę przyjemności. Jeżeli chcesz poczuć prawdziwe włoskie smaki nie wyjeżdżając z Warszawy zapraszamy do Nas na zieloną Saską Kępę na ulicę Zwycięzców. Pizza rzymska na cienkim cieście z chrupiącymi rantami i np. kiełbasą salsiccią, własnej produkcji. Makarony: tagliatelle, spaghetti, ravioli, gnocchi oraz desery tiramisu czy suflet czekoladowy z lodami. Wszystko wyrabiamy własnoręcznie w restauracji z najwyższej jakości włoskich produktów co sprawi, że zaskoczymy Cię jakością i niepowtarzalnością. Oczywiście nie zapomnieliśmy o wspaniałych wyselekcjonowanych specjalnie dla Was włoskich winach np. jednej z najsłynniejszych i najbardziej rozpoznawalnych marek we Włoszech BISCARDO, która powstała w 1878 roku.


Fundacja Muzeum Warszawy powstała by wspierać, promować i popularyzować działalność jednego z najciekawszych muzeów w Polsce, którego eksponaty są bezcennym świadectwem historii miasta.
Misją Fundacji jest zwrócenie uwagi na Muzeum i jego wszechstronną i dynamiczną działalność poprzez wspieranie zakupów do powstającej kolekcji sztuki współczesnej oraz rozwój oferty edukacyjnej skierowanej do dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów.

https://fundacjamuzeumwarszawy.pl/ 

"Europerspektywy" są jednym z najdłużej ukazujących się czasopism biznesowych, wydawanych przez prywatnego wydawcę. W sposób nieprzerwany, bez dotacji zewnętrznych, ukazuje się od wiosny 2006 roku. Odbiorcami magazynu są przedstawiciele środowiska biznesowego - prezesi, członkowie rad nadzorczych, właścicieli film, jak i przedstawiciele uczelni wyższych czy izb gospodarczych. "Europerspektywy" to marka rozpoznawalna na całym Śląsku i w południowej Polsce. W działalności wydawniczej redakcja kieruje się wartościami rzetelności przekazu, staranności w doborze środków komunikacji biznesowej. "Europerspektywy" są nie tylko źródłem wiedzy, ale również platformą do budowania sieci kontaktów i współpracy biznesowej. W 2024 roku "Europerspektywy" rozpoczynają 18 rok wydawniczy.

Zobacz również:

imprezy wydarzenia Warszawa