To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Bilet zwykły Bilet wstępu

Bilet zwykły

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Mińska 65 MeetUP #2 to kolejne wydarzenie w ramach nowego cyklu comiesięcznych spotkań mających wesprzeć integrację środowiska twórców gier wideo oraz przemysłów kreatywnych.

Na pierwszej edycji przed kilkunastoma dniami było tak: https://polskigamedev.pl/meetup-1-dziekujemy-i-do-...

Nie zwalniamy tempa, kolejna edycja już 8 lipca (piątek). Tym razem wydarzenie połączone będzie z oficjalnym rozpoczęciem game jamu "United With Ukraine", który tego dnia rusza na Mińskiej, a do udziału w którym również zachęcamy. Więcej informacji o jamie znajdziecie tutaj: https://polskigamedev.pl/united-with-ukraine-faq/

Chcemy aby MeetUP-y na stałe wpisały się w kalendarz branżowych wydarzeń i stanowiły miejsce luźnych, nieformalnych spotkań (również przy piwie), pozwalających na dyskusje między przedstawicielami branży gier, innych sektorów kreatywnych, inwestorów, mediów, i z których mamy nadzieję wyłonią się w przyszłości nowe, ekscytujące współprace oraz projekty.

Impreza co miesiąc odbywać się będzie w przestrzeniach Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych przy ul. Mińskiej 65 w Warszawie. Tym razem spotkamy się w Sali Kolumnowej.

Wydarzenie adresowane jest tylko dla osób związanych zawodowo z branżą i tylko dla osób pełnoletnich.


AGENDA

Data: piątek, 8 lipca. Zaczynamy o godzinie 18.00 oficjalnym rozpoczęciem Game Jamu oraz MeetUpu.

Około godziny 20.00 rozpoczniemy na głównej scenie sesję krótkich, 4-minutowych prezentacji. W czasie sesji swoje gry lub rozwiązanie technologiczne będzie mógł zaprezentować każdy chętny. Chęć wzięcia udziału w sesji ze swoją prezentacją można zgłosić w formularzu rejestracyjnym. Do dyspozycji prelegenta podczas trwania prezentacji będzie ekran.

W czasie trwania imprezy będzie też możliwość indywidualnego zaprezentowania swojej gry lub rozwiązania technologicznego w strefie showcase. Zainteresowani otrzymają do dyspozycji stół, krzesła, dostęp do prądu. Sprzęt do przeprowadzenia prezentacji w strefie showcase należy zapewnić we własnym zakresie.


Podczas imprezy piwo i pizzę zapewniają organizatorzy ;
-)

Wstęp bezpłatny, wymagana rejestracja. Ilość miejsc ograniczona.


Organizatorzy: Mińska 65, GovTech Polska, Fundacja Indie Games Polska.
Patronat: PolskiGamdev.plZobacz również:

konferencje wydarzenia Warszawa