To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Bilet zwykły Bilet wstępu

Bilet zwykły

już niedostępne -

Mińska 65 MeetUP #3 to kolejne wydarzenie w ramach cyklu comiesięcznych spotkań mających wesprzeć integrację środowiska twórców gier wideo oraz przemysłów kreatywnych.

Chcemy, aby MeetUP-y na stałe wpisały się w kalendarz branżowych wydarzeń i stanowiły miejsce luźnych, nieformalnych spotkań (również przy piwie), pozwalających na dyskusje między przedstawicielami branży gier, innych sektorów kreatywnych, inwestorów, mediów, i z których mamy nadzieję wyłonią się w przyszłości nowe, ekscytujące współprace oraz projekty.

Impreza co miesiąc odbywa się w Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych przy ul. Mińskiej 65 w Warszawie. Jest to nowe miejsce i instytucja, której zadaniem będzie wsparcie rozwoju przemysłów kreatywnych w Polsce. 

Wydarzenie adresowane jest tylko dla osób związanych zawodowo z branżą i tylko dla osób pełnoletnich.


Data: czwartek, 22 września. Zaczynamy o godzinie 18.00.

O 18.30 planujemy spotkanie z Alkiem Sajnachem i Marią Borys-Piątkowską (Flying Wild Hog), którzy w rozmowie z Mateuszem Witczakiem podsumują dekadę Shadow Warriora!

O 19.30 rozpoczniemy na głównej scenie sesję krótkich, 4-minutowych prezentacji. W czasie sesji swoje gry lub rozwiązanie technologiczne będzie mógł zaprezentować każdy chętny. Chęć wzięcia udziału w sesji ze swoją prezentacją można zgłosić w formularzu rejestracyjnym. Do dyspozycji prelegenta podczas trwania prezentacji będzie ekran.

W czasie trwania imprezy będzie też możliwość indywidualnego zaprezentowania swojej gry lub rozwiązania technologicznego w strefie showcase. Zainteresowani otrzymają do dyspozycji stół, krzesła, dostęp do prądu. Sprzęt do przeprowadzenia prezentacji w strefie showcase należy zapewnić we własnym zakresie.


Podczas imprezy piwo i pizzę zapewniają organizatorzy ;
-)

Wstęp bezpłatny, wymagana rejestracja. Ilość miejsc ograniczona.


Organizatorzy: Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych, GovTech Polska,  Fundacja Indie Games Polska.
Patronat: PolskiGamdev.plZobacz również:

konferencje wydarzenia Warszawa