Magia szydełkowania

19 Grudnia 2020, 11:45 (Sobota) - 19 Grudnia 2021, 12:45 (Niedziela)

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatny
już niedostępne -

Zapraszamy na kreatywny warsztat pt. Magia szydełkowania. Oceplacz na kubek, w ramach Dnia Kreatywnego Hal Targowych w Gdyni, 19.12.2020 r.

UDZIAŁ BEZPŁATNY!

Czas: 19.12.2020 r, godz. 11:45

Spotkanie on-line - funpage Hal Targowych, aplikacja ZOOM.com


Jeśli nie myślicie o świątecznych prezentach, to najwyższy czas zacząć. A jeśli chcecie zrobić coś samemu to warto właśnie już teraz przemyśleć i zaplanować bożonarodzeniowe podarunki. Warsztat szydełkowania DIY w trakcie, którego wykonacie ocieplacz na kubek, który może być świetnym, drobnym upominkiem. Zrobienie go nie zajmie Wam zbyt wiele czasu, a końcowy efekt zależy tylko od Waszej wyobraźni i od tego w jaki sposób go ozdobicie.

UWAGA! Dla pierwszych pięciu osób, które zapiszą się na warsztat mamy przygotowane materiały w formie pakietu - odbiór na Hali Targowej.

Wydanie pakietu: od 16 do 18 gru, w godz. 8:00 - 16:00, stoisko "Hale Lokalnie" nr 119, hala płaska


Produkty do samodzielnego przygotowania ( w domu ):


- włóczka, grubość 3 mm ok. 15 gram 

- szydełko 3/ 3,5 mm

-  guzik/guziki

Prowadzenie - ArchiLAB Gdynia - to powstająca przy Świętojańskiej 3 przestrzeń co-workingowa i warsztatowa dla kobiet z branży miejskiej i projektowej oraz inkubator wspierający ich współpracę badawczą i realizację wspólnych działań. To kolektyw kobiecy, który działaniami, akcjami, badaniami, otwartymi wydarzeniami i publikacjami, zarówno małymi, jak i międzynarodowymi inicjatywami pragnie zmieniać miasta w inkluzywne, odporne, bardziej błękitno-zielone i szczęśliwsze.


Zobacz również:

imprezy wydarzenia Gdynia