To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Spotkanie z Mają Frykowską - early birds
Wyprzedane 19,00 zł Wyprzedane
  Spotkanie z Mają Frykowską
już niedostępne 25,00 zł -
  Pokonaj siebie - spotkanie z Mają Frykowską - ex Frytką - dla spóźnialskich
już niedostępne 34,00 zł -

Wielu z nas wyrobiło sobie już o niej opinię, osądziło, przekreśliło: "Ach tak, to ta skandalistka". Ona też miała świadomość "zawalenia" na całej linii. O kim mowa? Mówimy o Mai Frykowskiej, dawniej nazywanej "Frytką", bohaterki pewnego reality show sprzed lat.

Niewiele osób wie, że czasem jej wpadki były aktem rozpaczy i desperacji, wołaniem o miłość, o wartość, o znaczenie.

W życiu Mai po serii dramatycznych doświadczeń, złych wyborów, wydarzyło się coś, co zmieniło jej życie. Usłyszała odpowiedź na swoje wołanie. Znalazła kogoś, kto ją zaakceptował, na nowo nadał jej wieczną wartość. Co tak naprawdę się stało? Kim jest dzisiaj Maja?

Posłuchaj historii zbierania odprysków potłuczonego życia w jedną całość. Może również odnajdziesz nadzieję w swojej ciemnej dolinie?

Zapraszamy 4.03 godz.18:30 do Strefy Inspiracji w Gdańsku na spotkanie z "ex-Frytką" Mają Frykowską pt: "Pokonaj siebie".

Zapraszamy dziewczyny, panie, córki, mamy, synowe, teściowe, a także towarzyszących im Panów. Do zobaczenia 4 marca (środa), godz.18:30, 2020 r. Strefa Inspiracji w Gdańsku

Podczas spotkania będzie można zakupić książki Mai "Pokonaj Siebie" z autografem autorki.

UWAGA! DLA ZAPISANYCH NA NASZ NEWSLETTER - zniżka https://dziewczynysiespotykaja.pl/newsletter/


Ps. W ramach spotkania będziemy również zbierać ubrania dla dzieci z sierocińca w Pakistanie. Prosimy o przynoszenie nowych lub lekko używanych ubrań dla dzieci w wieku 8-12 lat.


Organizator: DZIEWCZYNY SIĘ SPOTYKAJĄ - inicjatywa kobieca, która organizuje cykl spotkań dla kobiet opartych o wartości chrześcijańskie. Facebook: http://bit.ly/Dziewczynyss; STRONA WWW: www.dziewczynysiespotykaja.pl #dss

Zobacz zaproszenie od Mai: 

Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Gdańsk