MakerDay Warszawa #1

6 Grudnia 2015, 14:00-19:00 (Niedziela)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Poprosimy o Twojego maila, żebyśmy mogli Cię informować o ważnych zmianach, co u nas słychać, etc (w przypadku biletów dla dzieci nie prosimy o dane). Osoby dorosłe (imienne)

Poprosimy o Twojego maila, żebyśmy mogli Cię informować o ważnych zmianach, co u nas słychać, etc (w przypadku biletów dla dzieci nie prosimy o dane).

już niedostępne -
  Dla dzieci
już niedostępne -


Makerspace i przyjaciele organizują pierwszy polski Makerday!

Poznaj smak majsterkowania już w najbliższą niedzielę w siedzibie Fundacji Czwarty Sektor na warszawskim Powiślu. Przyjdź z dziećmi, kiedy Ty będziesz ciąć deski i główkować nad platformą Intel Edison, my pokażemy im świat śrubokrętów, projektowania gier, craftu i robotów!

Odkryj w sobie duszę Makera, a być może w te Święta własnoręcznie stworzysz prezenty dla bliskich? Przyjdź 6 grudnia między 14:00 a 19:00 na piąte piętro budynku przy ul. Smulikowskiego 4A (3 min. spaceru od stacji Metra Centrum Nauki Kopernik).

Na imprezę zaprasza Makerspace i przyjaciele: Intel, który wychodząc naprzeciw potrzebom makerów prezentuje platformę deweloperską Intel Edison, szkoła programowania dla dzieci Kids Code Fun stworzona przez Fundację Girls Code Fun, Fundacja Czwarty Sektor, która wspiera rozwój innowacyjności i przedsiębiorczości wśród młodych, społeczność Bloggers Family Wawa i malarze figurek do gier planszowych.

Bieżące informacje: https://www.facebook.com/events/1672434049676890/ oraz makerspace.pl

Jeśli zgłosiłeś/-aś dziecko na warsztaty, to tutaj już nie pobieraj kolejnego biletu dla dziecka.


***

Programowanie na platformie Intel Edison i w Scratchu | DIY | Malowanie figurek | Robotyka | Stolarka | Arduino | makey makey| Craft

Zobacz również:

szkolenia Czas wolny Hobby Impreza dla dzieci Majsterkowanie wydarzenia Warszawa