Warsztaty z Malarstwa

21 Lipca 2021, 17:00 (środa)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Warsztaty
już niedostępne -

Zapraszamy na warsztaty dla dorosłych: Podstawy malarstwa akrylowego

Czego potrzeba, żeby namalować obraz?

Farb, pędzli, podobrazia, ale co ważniejsze twórczych chęci i cierpliwości. Zapraszamy do udziału w zajęciach osoby dorosłe, które chcą poznać podstawy malarstwa akrylowego. Szlifując w praktyce umiejętności malarskie, można spędzić niezliczoną ilość czasu. Warsztat potrwa 3 godziny, a więc będzie zajawką / impulsem / preludium do tej jakże rozległej i różnorodnej dziedziny sztuki.

Proponujemy nie ubierać się w najpiękniejsze ubrania, ponieważ farby czasami robią psikusy, pozostawiając kolorowe ślady. My zapewnimy materiały i garść inspiracji, Ty zadbaj o to aby zabrać ze sobą chęci i odwagę. Wbrew pozorom, najważniejsza w warsztatach artystycznych jest odwaga. Odwaga, aby zostawić oczekiwania o spektakularnym efekcie końcowym. Zostawiając je za drzwiami, możemy czerpać satysfakcję z aktu tworzenia.
Warsztaty poprowadzi Paula Załuska

Projekt współfinansowany przez Radę Dzielnicy ze środków Miasta Gdańsk Projekt ISE Chełm realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele- Fundusz Krajowy, finansowanego z Mechanizmu finansowanego Europejskiego Obszaru Gospodarczego.Organizatorem wydarzenia jest Fundacja NOVA 

Zobacz również:

inne wydarzenia Gdańsk