Malowanie przy winie

23 Listopada 2019, 18:00-22:00 (Sobota)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Normalny
już niedostępne 150,00 zł -

Zapraszamy na szóste spotkanie z cyklu "Malowanie przy winie" - warsztaty organizowane z myślą o osobach amatorsko zainteresowanych uprawianiem sztuki i spędzeniem miło czasu w gronie, które podziela podobną pasję. Podczas spotkania uczestnicy będą mieli możliwość nauki rysunku i malarstwa w inspirującej, niezobowiązujacej atmosferze, przy kieliszku wina i przekąskach.

Spotkania odbywają się w wypełnionych sztuką współczesną, przestronnych i atrakcyjnych wnętrzach Galerii Xanadu w Warszawie. Galeria mieści się w centrum miasta, przy ul. Hożej 51.

Zajęcia prowadzone są przez ART FORM studio, czyli artystów Julię Kowalską i Jakuba Czyża, którzy na co dzień uczą rysunku i malarstwa adeptów sztuki m.in. osoby chcące zdawać na wyższe uczelnie artystyczne.

Agenda spotkania:

18.00-18.15 - Oprowadzenie po wnętrzu galerii i czas na nieformalne poznanie się uczestników

18.15 -18.30 - "Na sztuce zna się każdy" - krótka prezentacja dotycząca emocji związanych ze sztuką, preferencji estetycznych, rozwijania gustu i tego, dlaczego chcemy obcować ze sztuką. Prowadzenie Agnieszka Gniotek, właścicielka Galerii Xanadu

18.30-21.45 - Warsztat malarski i rysunkowy. Praca z modelem i zaaranżowaną martwą naturą. Indywidualne korekty

21.45-22.00 - Przegląd prac zrealizowanych na zajęciach

Podczas całego spotkania uczestniczy mogą korzystać z degustacji win, przygotowanej przez "Skład win" w autorskiej selekcji Krzysztofa Majera oraz drobnych przekąsek m.in. w postaci serów i owoców.

Istnieje prawdopodobieństwo poplamienia węglem lub farbami ubrań. Prosimy wziąć to pod uwagę.

Spotkanie dla uczestników pełnoletnich.

W szczególnych przypadkach istnieje możliwość pozostawienia wykonanych prac w galerii "do wyschnięcia" i odebrania ich w innym, ustalonym terminie.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Warszawa