To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Mama i córka
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Warsztaty dla mam dojrzewających dziewczynek. 

Pomogą Ci oswoić miesiączkę (i mówienie o niej), dadzą wiedzę o dojrzewaniu i wzmocnią Cię w byciu przewodniczką swojej córki w czasie dojrzewania. 

Podczas warsztatów zajmiemy się: 

- Oswajaniem postaw i przekonań związanych z dojrzewaniem i miesiączką 

- Porządkowaniem wiedzy na temat fizjologii i łączeniem jej ze zmianami emocjonalnymi oraz społecznymi 

- Także Twoim doświadczeniem dojrzewania. Bo połączenie się ze swoją wewnętrzną nastolatką pomoże Ci lepiej zrozumieć Twoją zmieniająca się córkę. 

Na warsztaty szczególnie zapraszam mamy dziewczynek między 8. a 12. rokiem życia.


Warsztaty poprowadzi dla Was Basia Pietruszczak - dziennikarka i autorka specjalizująca się w tematyce miesiączki, obrazu ciała, seksualności i tabu związanego z cielesnością. Edukatorka seksualna. Współtwórczyni projektu moonka, autorka książek z serii "Twoje ciałopozytywne dojrzewanie". W mediach społecznościowych prowadzi projekt Pani Miesiączka, dedykowany edukacji menstruacyjnej. 

*

Warsztaty te są jednym z punków festiwalu zdrowia kobiet Babki w Kurorcie, który odbywa się w Sopocie w dniach 4-5 marca. 

Pełen harmonogram festiwalu dostępny tutaj: https://www.facebook.com/events/707436557650722 Zapraszamy na naszą stronę https://masterki.pl/ oraz media społecznościowe, gdzie dzielimy się wiedzą i wspieramy kobiety w rozwoju: https://www.instagram.com/masterki.pl/

Organizatorzy: Stowarzyszenie Projekt Masterki oraz Miasto Sopot 

Nasi partnerzy to: Studio Sopot Yoga, Goyki 3 Art Inkubator, Teatr Atelier, TAK Trójmiejska Akcja Kobieca, Centrum Seksuologii, Psychoterapii i Psychosomatyki, UpFoundation, Aura Herbals, Feminum

Zobacz również:

inne Edukacja zdrowotna Profilaktyka zdrowia Wellness Zdrowie wydarzenia Sopot