To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Nd 13.03 // 10:15 -11:15 // "Chusta czy nosidło? Oto jest pytanie!" // Marta Sitnik - Doradczyni noszenia w chustach i nosidłach miękkich z wieloletnim stażem i bogatym doświadczeniem
już niedostępne -
  Nd 13.03 // 11.30 - 12.30 // "10 błędów w udzielaniu pierwszej pomocy niemowlaków" // Adrianna Cienkusz Ratownik medyczny, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, instruktor pierwszej pomocy w firmie TwójRatownik.pl
już niedostępne -
  Nd 13.03 //12:45 -13:45 // "Dlaczego niemowlę budzi się i nie śpi?"- SleepConcept - konsultantki ds. snu dzieci Gosia Makowska i Marta Bartosiewicz od ponad 6 lat pomagają rozwiązywać problemy ze snem maluchów, a rodzicom pozwalają odzyskać radość rodzicielstwa.
już niedostępne -
  Nd 13.03 // 14.00-15.00 // " Nie z Miłości", czyli o granicach w relacji z dzieckiem" // Monika Stutz-Kowalska - certyfikowany trener Family Lab. Prowadzi seminaria inspirowane pedagogiką Jespera Juula, szkolenia i konsultacje dla rodziców
już niedostępne -

Ruszamy z zapisami na wykłady dla rodziców na Targach Mamaville Warszawa vol. 22 ! 

Termin: 13 marca (niedziela), godz. 10-17

Miejsce: EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, 01-222 Warszawa

Wstęp: Warsztaty są bezpłatne, lecz ilość miejsc ograniczona. Pamiętaj o konieczności posiadania biletu wstępu na Targi. Bilety >>https://bit.ly/MVWaWa22WYKŁADY DLA RODZICÓW


10:15 do 11:15  - "Chusta czy nosidło? Oto jest pytanie!"

Kiedy i od czego zacząć przygodę z noszeniem? Jaką chustę lub nosidło wybrać? Jak rozpoznać zdrowe i bezpieczne nosidełko?

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat prawidłowego noszenia dziecka w chuście lub nosidle... to spotkanie jest właśnie dla Was!

Prowadzenie :  Marta Sitnik - Doradczyni noszenia w chustach i nosidłach miękkich z wieloletnim stażem i bogatym doświadczeniem. Na co dzień spotyka się z młodymi rodzicami i uczy ich zdrowego oraz prawidłowego noszenia maluchów. Prywatnie mama dwóch dziewczynek wynoszonych w chustach do granic możliwości.


11:30 - 12:30 - "10 błędów w udzielaniu pierwszej pomocy niemowlaków"

Czy Twoja wiedza o pierwszej pomocy jest aktualna? Zastanawiasz się czy Twoje działania będą skuteczne w sytuacji zagrożenia życia? Podczas spotkania poznasz zarówno najczęstsze błędy w przypadku zadławienia, bezdechu, wysokiej gorączki, urazów i utraty oddechu. Dodatkowo dowiesz się jak powinno wyglądać prawidłowe postępowanie i będziesz mógł/a sprawdzić swoją skuteczność!

Co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy?

  • poznasz 11 niezbędników w apteczce malucha
  • dowiesz się, który numer wybrać 999 czy 112 kiedy dojdzie do wypadku

Jeżeli chcesz zbudować wiarę w siebie, która pozwoli na bezbłędną pomoc dziecku w przypadku zagrożenia życia to ten warsztat jest dla Ciebie! 

Prowadzenie : Adrianna Cienkusz - Ratownik medyczny, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, instruktor pierwszej pomocy w firmie TwójRatownik.pl. Swoje doświadczenie zdobywała podczas pracy w pogotowiu ratunkowym oraz na Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych w warszawskich szpitalach.

Specjalizuję się w tematyce dziecięcej, dlatego też można ją często spotkać podczas warsztatów z pierwszej pomocy w ramach szkoły rodzenia. Współtworzy nowe projekty, aby pomóc rodzicom zbudować wiarę w siebie, która pozwoli na bezbłędną pomoc dziecku w przypadku zagrożenia życia.

12:45  -  13:45 - "Dlaczego niemowlę budzi się i nie śpi?" 

Nocne pobudki małego dziecka często towarzyszą młodym rodzicom przez pierwsze miesiące, a nawet lata życia malca. Co zrobić, gdy nasze dziecko budzi się w nocy zbyt często? Na warsztacie dowiecie się, jakie są najczęstsze powody pobudek nocnych Maluszków i jak możecie je adresować. 

Serdecznie zapraszamy 

Prowadzenie : SleepConcept - konsultantki ds. snu dzieci ,Gosia Makowska i Marta Bartosiewicz od ponad 6 lat pomagają rozwiązywać problemy ze snem maluchów, a rodzicom pozwalają odzyskać radość rodzicielstwa.

Współpracowały indywidualnie z ponad 3000 rodzin z 25 krajów na świecie, a kolejnym kilkuset doradzały w ramach warsztatów grupowych. Od ponad 3 lat posiadają akredytację aż dwóch renomowanych międzynarodowych stowarzyszeń konsultantów snu - International Association of Child Sleep Consultants oraz Association of Professional Sleep Consultants.

Gosia i Marta są autorkami wielu tekstów, warsztatów i spotkań edukacyjnych. Współpracowały m.in. z firmą Rossmann w programie ROSSNĘ! oraz marką Pampers. Jako specjalistki dzieliły się swoim doświadczeniem i udzielały porad w ramach warsztatów stacjonarnych i online dla rodziców. Cyklicznie wypowiadają się jako ekspertki ds. snu dzieci w programach telewizyjnych takich "Pytanie na Śniadanie" czy "Dzień Dobry TVN".

Prywatnie obie są mamami, wykorzystują więc zawodowe i osobiste doświadczenia, aby pomagać rodzicom w potrzebie. Nie eksperymentują z maluchami, a rozwiązania dopasowują do dziecka - w zależności np. od jego potrzeb snu czy temperamentu. 

14:00 - 15:00  "Nie z miłości " 

Jesteś zmęczona kolejną awanturą w sklepie, gdy dziecko chce nową zabawkę, a Ty nie chcesz mu jej kupić? A może nie wiesz jak odmówić mu kolejnej porcji lodów?
Ważne jest dla Ciebie dbanie o swoje granice, ale nie chcesz też naruszać granic dziecka?
Chcesz być rodzicem, który pewnie przewodniczy rodzinie?
Zapraszamy na pierwszy z cyklu warsztatów Family Lab opartych na pedagogice Jespera Juula, na którym odpowiemy sobie na pytanie : jak wychować dziecko, które potrafi powiedzieć NIE, gdy zajdzie taka potrzeba, które w przyszłości będzie umiało odmówić spróbowania używek, postawić granice cielesne, nie da się wykorzystać w pracy!

To wydarzenie jest dla Ciebie jeśli:

* Zdarza ci się mieć trudności w odmawianiu dziecku
*Wahasz się między byciem konsekwentnym a byciem autentycznym
*Chciałbyś wychować dziecko, które potrafi powiedzieć "NIE" w sytuacjach zagrożenia poza domem
*Czasem wolisz by Twoje dziecko było uprzejme i posłuszne, a innym razem szczere, niezależne i w kontakcie ze swoimi potrzebami

Jeśli trapią Cię podobne wątpliwości to zapraszamy na seminarium inspirujące, na którym wspólnie im się przyjrzymy i odniesiemy je sytuacji z życia.

Prowadzenie : Monika Stutz-Kowalska - certyfikowany trener Family Lab. Prowadzi seminaria inspirowane pedagogiką Jespera Juula, szkolenia i konsultacje dla rodziców założycielka Stacja Relacja- Monika Stutz KowalskaZobacz również:

konferencje wydarzenia 01-222 Warszawa