To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Dla Dorosłych // Sob. 14.05 // 10.15 - 11.15 // "Przygotowanie do porodu i postępowanie w połogu okiem fizjoterapeutki uroginekologicznej"// Adrianna Grobelna-Krajcer, PELVISMED
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Dla Dorosłych // Sob.14.05 // 11.30 - 12.30 // "Laktacyjny start " // Paulina Kowalewska, Zaufaj Położnej
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Dla Dorosłych // Sob. 14.05// 14:00 - 15:00 // "10 błędów w udzielaniu pierwszej pomocy niemowlaków" // Adrianna Cienkusz, Twój Ratownik
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Ruszamy z zapisami na warsztaty dla rodziców na Targach Mamaville Gdańsk vol. 8!

Termin: 14 Maj  (sobota ), godz. 9 - 21
Miejsce:
 Forum Gdańsk, Targ Sienny 7, 80-806 Gdańsk, Mostek Historyczny w Galerii Forum Gdańsk.
Wstęp
: Warsztaty są bezpłatne, lecz ilość miejsc ograniczona.Sobota 14 Maj 2022

10:15 do 11:15   "Przygotowanie do porodu i postępowanie w połogu okiem fizjoterapeutki uroginekologicznej "

W trakcie warsztatów zostanie omówiony proces przygotowania do porodu drogami natury jak i cięciem cesarskim. Dowiesz się co możesz zrobić już na etapie ciąży, jaki rodzaj aktywności fizycznej wybrać, jak prawidłowo wykonać masaż krocza i gdzie w tym wszystkim fizjoterapia. Dodatkowo zapoznasz się z postępowaniem w pierwszych dniach po porodzie. Odpowiemy na pytanie czego unikać w połogu, a na co zwrócić szczególną uwagę.

Serdecznie zapraszamy!

Prowadząca : Adrianna Grobelna-Krajcer, fizjoterapeutka uroginekologiczna, prowadzące gabinet PELVISMED na Gdańskiej Zaspie.

Na co dzień współpracuje z kobietami na każdym etapie życia, pomagając im zadbać o swoje zdrowie intymne. Szczególnie bliska jest jej praca z kobietami w ciąży i po porodzie. Jej celem jest uświadamianie kobietom, że problemy związane z nietrzymaniem moczu czy obniżeniem narządów rodnych po porodzie, nie są powodem do wstydu.

Prowadząca licznych warsztatów o tematyce prozdrowotnej, prelegentka gdańskich szkół rodzenia. Członkini Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego.

Swoją widzę ciągle aktualizuje na szkoleniach i kursach z zakresu uroginekologii. Autorka bloga Fizjoterapia na szpilkach. Prywatnie miłośniczka aktywnego stylu życia, dobrej książki i podróży

https://pelvismed.com/


11:30 do 12:30  "Laktacyjny start "

Zastanawiasz się jak będzie wyglądała u Ciebie laktacja po porodzie? Czego się spodziewać? Boisz się, że nie będzie tak kolorowo? A może błądzisz w tym jak zadbać o laktację, jeszcze będąc w ciąży?

We wszystkim Ci pomożemy!

Jesteśmy zespołem doświadczonych położnych i Certyfikowanych Doradczyń Laktacyjnych - na co dzień prowadzimy szkołę rodzenia Zaufaj Położnej, a już 14 maja Paulina Kowalewska poprowadzi dla Ciebie warsztaty "LAKTACYJNY START" - czyli laktacyjny przewodnik na którym dowiesz się czego możesz się spodziewać i jak się do tego przygotować? Przekonasz się, że nie ma się czego bać - tu podstawą jest Twoja świadomość i przygotowanie, a o to już zadbamy! 

Prowadząca  : Paulina Kowalewska - doświadczona położna, ze zdanym egzaminem na Certyfikowanego Doradcę Laktacyjnego. Na co dzień pracuje w szpitalu i wspiera przyszłych rodziców w przygotowaniach do porodu i nowej rzeczywistości. Prowadzi kursy szkoły rodzenia, jeździ na wizyty patronażowe i prowadzi warsztaty w Zaufaj Położnej.

https://zaufajpoloznej.pl/

14:00 do 15:00  "10 błędów w udzielaniu pierwszej pomocy niemowlaków"

Prowadzenie : Adrianna Cienkusz, Ratownik medyczny, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, instruktor pierwszej pomocy w firmie TwójRatownik.pl. Swoje doświadczenie zdobywałam podczas pracy w pogotowiu ratunkowym oraz na Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych w warszawskich szpitalach.

Specjalizuję się w tematyce dziecięcej, dlatego też można mnie często spotkać podczas warsztatów z pierwszej pomocy w ramach szkoły rodzenia. Współtworzę nowe projekty, aby pomóc rodzicom zbudować wiarę w siebie, która pozwoli na bezbłędną pomoc dziecku w przypadku zagrożenia życia.

Czy Twoja wiedza o pierwszej pomocy jest aktualna? Zastanawiasz się czy Twoje działania będą skuteczne w sytuacji zagrożenia życia? Podczas spotkania poznasz zarówno najczęstsze błędy w przypadku zadławienia, bezdechu, wysokiej gorączki, urazów i utraty oddechu. Dodatkowo dowiesz się jak powinno wyglądać prawidłowe postępowanie i będziesz mógł/a sprawdzić swoją skuteczność!

Co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy?

poznasz 11 niezbędników w apteczce malucha

dowiesz się, który numer wybrać 999 czy 112 kiedy dojdzie do wypadku

Jeżeli chcesz zbudować wiarę w siebie, która pozwoli na bezbłędną pomoc dziecku w przypadku zagrożenia życia to ten warsztat jest dla Ciebie! 

https://twojratownik.pl/Zobacz również:

konferencje wydarzenia 80-806 Gdańsk