To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
Wiemy, że życie pisze swoje własne scenariusze, dlatego jeśli zdarzy się, że nie będziesz mogła przyjść na spotkanie, daj nam znać, na pewno ktoś wskoczy na Twoje miejsce! Dziękujemy! Bilet na spotkanie "Jak znaleźć swoje miejsce w branży IT?" w Accenture w Katowicach - #MamoPracujwIT

Wiemy, że życie pisze swoje własne scenariusze, dlatego jeśli zdarzy się, że nie będziesz mogła przyjść na spotkanie, daj nam znać, na pewno ktoś wskoczy na Twoje miejsce! Dziękujemy!

już niedostępne -

Marzec to już prawie wiosna! Jeśli wiosna, to więcej energii do działania!
Dodatkowo marzec jest bardzo kobiecym miesiącem, więc z okazji Dnia Kobiet zrób sobie prezent! Tym razem swoje drzwi otwiera przed nami Accenture Advanced Technology Center Poland w Katowicach!

Zapisz się na spotkanie #MamoPracujwIT w Katowicach już 4 marca br.!

W trakcie spotkania dowiesz się:

  • czym zajmuje się firma;
  • jak wygląda proces rekrutacyjny;
  • na jakie stanowiska aktualnie rekrutuje;
  • jakie programy edukacyjne realizuje;
  • jak wspiera rodziców;
  • jak rozwijać swoją karierę w IT

Przez całe spotkanie będą dostępne rekruterki, które będziesz mogła dopytać o szczegóły związane z otwartymi stanowiskami. Specjaliści chętnie dokonają konsultacji Twojego CV i podpowiedzą jakie szkolenia zrealizować, by zdobyć swoją wymarzoną pracę.

Co, gdzie, kiedy, czyli jak się zapisać?

Widzimy się 4 marca w godzinach 16.30-19.30, w siedzibie Accenture ul. Chorzowska 148, Silesia Business Park w Katowicach.

Dzieci mile widziane!
Pamiętaj, na spotkanie możesz zabrać swoją pociechę. Na miejscu pojawi się animator, ale dzieci będą pod Waszą opieką. Będzie przygotowany kącik zabaw dostosowany do dzieci oraz miejsce na spokojne przebranie lub nakarmienie malucha.

Pobierz bezpłatny bilet na spotkanie #MamoPracujwIT

Ramowy plan spotkania

16.30-16.45 - powitanie i otwarcie spotkania
16.45-17.15 - Accenture, czyli Pracodawca Przyjazny Mamie
17.15-18.00 - Jak znalazłam swoje miejsce w IT? Kilka informacji od mamy działającej w branży
18.00-18.15 - Przerwa
18.15-19.00 - Panel dyskusyjny, z udziałem rodziców pracujących na różnych stanowiskach w firmie. Podzielą się oni inspirującymi historiami oraz opowiedzą jak wygląda ich work-life balance w praktyce
19.00-19.30 - Office tour, czyli poznaj miejsce, gdzie rodzą się innowacyjne projekty + networking

Zapisz się już teraz i zaproś również swoje koleżanki!

O Accenture

Accenture jest wiodącą globalną firmą świadczącą profesjonalne usługi i rozwiązania w obszarach: Strategy, Consulting, Digital, Technology i Operations. Dzięki szerokiemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy ekspertów z ponad 40 branż oferuje usługi łączące biznes z technologią. Ta firma wie, że innowacja jest wynikiem kreatywności, u której podstaw leży różnorodność. Różnorodność doświadczeń, ról i punktów widzenia.

Dlaczego #MamoPracujwIT w Accenture, czyli jak firma wspiera rodziców

Accenture Advanced Technology Center Poland wspiera wszystkich swoich pracowników i oczywiście nie zapomina o rodzicach. Poza najistotniejszymi rozwiązaniami wspierającymi rodziców, jak możliwość pracy zdalnej i elastyczne godziny pracy, w biurach Accenture istnieją pomieszczenia zwane pokojem matki z dzieckiem lub po prostu pokojem rodzica. To wyposażone w zabawki i urządzenia sanitarne sale, w których w sytuacji awaryjnej rodzic może zająć się swoim dzieckiem bez opuszczania stanowiska pracy.

W trakcie spotkania będzie z nami fotograf, abyśmy mogli podzielić się później relacją ze spotkania i inspirować kolejne kobiety.Ważne informacje praktyczne: 

1. Dzieci oczywiście bardzo mile widziane. Zapewniamy kącik do zabaw i zabawki, kolorowanki oraz dostosowane przekąski. Dzieci przez cały czas spotkania zostają pod opieką mam. 

2. Wózki też się zmieszczą ;-) ale prosimy o zabieranie wózków wyłącznie kiedy to jest niezbędne. 

3. Podczas spotkania będziemy robić zdjęcia reportażowe potrzebne do podsumowania spotkania. Jeśli czujesz, że to dla Ciebie będzie problemem i nie możesz się zgodzić na robienie Ci zdjęć (mamy nadzieję, że tak nie będzie) - prosimy, nie pobieraj biletu. Dziękujemy za zrozumienie.

4. Nie musisz drukować biletu, będziemy mieć listę obecności. 

ZAPRASZAMY!

Zobacz również:

szkolenia Inspiracja Rozwój biznesu Rozwój osobisty Zarządzanie karierą wydarzenia Katowice (Poland)