To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Mamy wpływ. O stabilności zatrudnienia w NGO.
już niedostępne -

Chciał(a)bym mieć jakikolwiek wpływ na tę rzeczywistość! Ile razy ta myśl pojawiła się w Twojej głowie? Jeśli tak jak my, swoją pracą starasz się wprowadzać pozytywne zmiany, prawdopodobnie rozumiesz, czym jest praca z misją, poczucie wpływu i poczucie sensu. A co jeśli tracisz poczucie wpływu? Jak często wówczas znika poczucie sensu?

Konferencją, z powodu której jesteś na tej stronie, otwieramy projekt Naprawdę nie masz wpływu? Ku stabilnemu zatrudnieniu w organizacjach pozarządowych realizowany we współpracy z Pomorską Siecią Centrów Organizacji Pozarządowych. Zastanawiamy się w nim nad istotą stabilizacji zatrudnienia: jakie daje korzyści organizacji, jak wpływa na jej rozwój, czym grozi jej utrata, jakie są konsekwencje rotacji w organizacji? Nasze rozważania zaowocowały rozpoczęciem badań nad tą problematyką - ich wstępne wyniki pokażemy na naszym wydarzeniu! Przyjęliśmy też, że nie zrozumiemy tego problemu dobrze, jeśli będziemy o nim rozmawiać tylko z naszej perspektywy. Dlatego do rozmów włączamy także samorządy i biznes.

Zapraszamy Cię na precedensowe wydarzenie, na którym spotkają się przedstawiciele trzech obszarów: 3.sektora, samorządu i biznesu. Temat braku stabilizacji zatrudnienia dotyczy nie tylko NGOsów. Wiemy, że jest ważny nie tylko dla nas. Jeśli chcesz razem z nami budować rzeczywistość w poczuciu sensu - zapisz się już teraz!

Wydarzenie odbywa się we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego. 
Partnerzy: Intel Technology Poland Sp. z o.o., Pracodawcy Pomorza, Instytut Metropolitalny, Puckie Hospicjum, Perfect Consulting. 
Spotkanie poprowadzi: Robert Silski.
Zapraszamy serdecznie,

Zespół Fundacji RC

Zobacz również:

konferencje NGO Organizacja pozarządowa Pracodawcy Samorząd lokalny Zatrudnianie wydarzenia Gdańsk