Mapowanie emocji | Praktyczne warsztaty online

19 Maja 2021, 19:30-21:00 (środa)

Online,

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Bilet ze zniżką super early bird dla osób, które lubią planować z dużym wyprzedzeniem.

Liczba biletów ograniczona.
Mapowanie emocji - bilet super early bird

Bilet ze zniżką super early bird dla osób, które lubią planować z dużym wyprzedzeniem.

Liczba biletów ograniczona.

już niedostępne 45,00 zł -
Bilet early bird dla osób, które lubią planować z wyprzedzeniem.

Liczba biletów ograniczona.
Mapowanie emocji - bilet early bird

Bilet early bird dla osób, które lubią planować z wyprzedzeniem.

Liczba biletów ograniczona.

już niedostępne 50,00 zł -
Udział w warsztatach online "Mapowanie emocji". Mapowanie emocji - bilet regularny

Udział w warsztatach online "Mapowanie emocji".

19 Maja 2021, 14:00 55,00 zł

Rozpoznawanie emocji - zarówno tych przyjemnych, jak i nieprzyjemnych - to niezwykle przydatna umiejętność. Poznaj siebie lepiej, mapując swoje emocje podczas praktycznych warsztatów!

Silne emocje i odczucia to sygnały zachęcające do zwrócenia uwagi na konkretne aspekty lub obszary życia. Zazwyczaj informują o czymś ważnym - niestety, wiele osób nie potrafi nazwać, czego w danej chwili doświadcza, więc ta cenna wiedza im umyka. 

Mapowanie emocji to przydatna technika, która pozwala zajrzeć w głąb siebie oraz określić, co przeżywamy. Mając tę wiedzę, możemy lepiej planować dalsze działania, szybciej radzić sobie z kryzysowymi momentami, lepiej komunikować się z innymi osobami oraz zadbać o swój dobrostan.

Podczas sesji nie tylko zmapujesz swoje emocje, ale też otrzymasz PDF z dodatkowymi materiałami, które przydadzą się zarówno podczas warsztatów, jak i do pracy własnej już po zakończeniu spotkania.

Dla kogo jest "Mapowanie emocji"?

Na warsztaty "Mapowanie emocji" zapraszam osoby, które:

  • chcą nauczyć się lepiej rozpoznawać i komunikować swoje stany emocjonalne;
  • pragną rozbudować słownictwo związane z emocjami;
  • potrzebują lepiej komunikować się z bliskimi osobami;
  • poszukują równowagi między nieprzyjemnymi a przyjemnymi emocjami;
  • doświadczają na co dzień trudnych emocji i chcą je zrównoważyć przyjemnymi doznaniami.
Spotkanie odbędzie się w środę, 19.05.2021 o 19:30 na platformie Zoom.

Co będzie Ci potrzebne podczas spotkania?

Warsztaty "Mapowanie emocji" to sesja praktyczna - dołącz więc z czymś, co umożliwi Ci pisanie/rysowanie oraz robienie przestrzennych notatek. Najlepiej sprawdzą się kartki A4 lub standardowy notatnik. Przygotuj też przybory do pisania i rysowania - długopis/ołówek. Możesz sięgnąć też po kolorowe zakreślacze lub kredki.

Dodatkowo potrzebny będzie stabilny dostęp do internetu oraz aktualna wersja bezpłatnego programu Zoom. To bardzo ważne, ponieważ spotkanie nie będzie rejestrowane, a treść ćwiczeń udostępniana po jego zakończeniu. Dotyczy to również osób, które zarezerwują miejsce, ale nie pojawią się na spotkaniu na żywo.

Twój poziom aktywności podczas spotkania zależy wyłącznie od Twojego komfortu - możesz uczestniczyć w warsztatach z włączoną lub wyłączoną kamerką internetową, korzystać z mikrofonu/czatu, aby dzielić się refleksjami i zadawać pytania, lub przebywać na nim całkowicie anonimowo i w ciszy.

Po wykupieniu biletu nie masz linku do logowania?

Linki do logowania zostaną wysłane najpóźniej 19.05.2021. Jeśli do godz. 15:00 tego dnia nie otrzymasz wiadomości, sprawdź, czy email z linkami nie trafił do folderu spam lub zakładki "Społeczności". Nadal nie możesz znaleźć wiadomości? Napisz na: warsztaty@proseksualna.pl.


Warsztaty poprowadzi Natalia Grubizna - doradczyni intymności, edukatorka seksualna, trenerka, terapeutka in spe. Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów, grup i sesji indywidualnych. W pracy z klient(k)ami łączy model PLISSIT z podejściem skoncentrowanym na rozwiązaniach. Jest autorką bloga proseksualna.pl oraz podcastu "nat & seks".

Zobacz również:

inne Psychologia pozytywna Rozwój emocjonalny Rozwój osobisty Zarządzanie emocjami