Wspieramy WOŚP - warsztaty z Dobrą Porażką

11 Stycznia 2020, 10:00 (Sobota)

Sztuka Wyboru, Gdańsk Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  wejściówka na warsztat w godz. 10:00 - 13:00
już niedostępne -
  wejściówka na warsztat w godz. 18:00 - 21:00
już niedostępne -

Zapraszamy do wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
w trakcie udziału w bezpłatnych warsztatach z Dobrą Porażką


Słyszeliście już, że trzeba "uczyć się z porażek", ale nie wiecie, jak to robić? Boicie się mówić o swoich niepowodzeniach lub rozmawiać o błędach z pracownikami czy partnerami? Chcecie przekonać się, jak wykorzystywać niepowodzenia do rozwoju osobistego i zawodowego?

Pomożemy Wam zrozumieć, jak wykorzystać porażkę jako okazję do zdobycia nowej wiedzy i doświadczenia, a także rozwinąć umiejętności, które pomogą rozmawiać na temat błędów i niepowodzeń we właściwy sposób.

Rozmowy na temat błędów czy porażek zawsze są trudne. Zwłaszcza, jeśli nie wiemy, jak je przeprowadzić. Warto o nich rozmawiać, aby nie popełniać po raz kolejny tych samych błędów, aby wykorzystać doświadczenie pozyskanie dzięki przeżytemu niepowodzeniu oraz by polepszyć atmosferę w zespole czy rodzinie. Uczestnicy ćwiczenia korzystając z kart Failowship, stworzonych w ramach Fundacji Dobra Porażka, praktycznie wypróbują sposób dobrego rozmawiania o niepowodzeniach. Takiego, które nie psuje relacji z innymi ludźmi, ale pomaga budować zaufanie i tworzyć nowe wartości.

Co powiedzieli uczestnicy tych warsztatów?Warsztaty są bezpłatne, ale... zachęcamy uczestników do zasilenia puszki WOŚP,
która będzie dostępna na miejscu!*

* puszka nie ma czytnika kart więc pamiętajcie proszę o gotówce :)


W którym miejscu odbędą się warsztaty?

W kawiarni Sztuka Wyboru na osiedlu Garnizon w Gdańsku-Wrzeszczu, w sali konferencyjnej na 1. piętrze. 

Po co rejestracja jeśli udział w warsztatach jest bezpłatny?

Mamy ograniczoną liczbę miejsc dla uczestników tak, aby mogli swobodnie wykonać ćwiczenia przewidziane na warsztacie. Ponadto Twój adres mailowy przyda się do przypomnienia o wydarzeniu oraz do przesłania ewentualnie innych ważnych informacji. Twoje maile zbieramy wyłącznie dla celów związanych z wydarzeniem. Po zakończeniu i podsumowaniu spotkania Twoje dane zostaną usunięte z systemu evenea.

Dlaczego są 2 różne godziny rozpoczęcia warsztatów?

Aby dać możliwość udziału większej liczbie uczestników proponujemy 2 warsztaty, o różnych godzinach. Każde trzygodzinne spotkanie to oddzielny warsztat. Dopasuj pasujący Ci termin rejestrując się na wybraną godzinę!

Co jeśli się zarejestrowałem/-am a nie będę mógł wziąć udziału w warsztacie?

Napisz do nas korzystając z formularza dostępnego po naciśnięciu na przycisk "Skontaktuj się z organizatorem" na dole strony. Zwolnimy miejsce, aby ktoś inny mógł z niego skorzystać. Z góry dziękujemy :-)
Prowadzący

Jarek Łojewski

Jarek Łojewski

Menedżer, coach, trener, doradca

Założyciel Fundacji Dobra Porażka. Były propagator i organizator spotkań FuckUp Nights. Pomysłodawca kart Failowship.

W ramach Fundacji pomaga uczyć się na przeżytych niepowodzeniach. Pokazuje, jak w praktyce wykorzystać doświadczenie zdobyte z wcześniejszych działań. Przygotowuje do radzenia sobie z problemami i przeszkodami, które stają na drodze sukcesu, w ich przepracowaniu, wyciąganiu nauk z doświadczeń i ich wykorzystaniu do realizacji stawianych celów.


Więcej informacji o Fundacji: https://dobraporazka.pl i o kartach Failowship: https://failowship.com

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Gdańsk