To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wejściówka / miejsca siedzące nienumerowane
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi na interesujący spektakl Teatru Jumaja Scena Młodego Widza, pt. "Zimowe perypetie Marcina". Wydarzenie wpisuje się w cykl Niedzielnych Bajeczek, który Dobre Miejsce praktykuje już od wielu lat.

"Zimowe perypetie Marcina":

26 lutego 2023 r. godz.: 13:00.

Miejsce: Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3 wej. B

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w wydarzeniu, prosimy o kontakt drogą mailową - [email protected]


O TEATRZE:

Teatr Jumaja Scena Młodego Widza tworzą zawodowi aktorzy, którzy ze szczególną pasją odnajdują się w pracy artystycznej i animacyjnej. Teatr JUMAJA od 2008 roku z wielkim powodzeniem, bawi i uczy dzieci w wielu miastach Polski. Organizowane przez niego spektakle są okazją do niezapomnianej rozrywki teatralnej dla całej rodziny. Spektakle wzbogacone są muzyką skomponowaną specjalnie dla teatru JUMAJA, który w 2020r. wydał płytę z najpiękniejszymi piosenkami z różnych przedstawień.

O BAJCE:

W bajce pod tytułem "Zimowe perypetie Marcina", poznamy historię Marcinka - chłopca, który zamiast spędzać czas z tatą, ciągle grał w gry na swoim telefonie… Na szczęście jego losy odmienia Pani zima oraz leśne zwierzęta, którzy stawiają przed nim różne zadania. Czy Marcinowi uda się odmienić swoje przyzwyczajenia i przeprosić tatę, a także zrozumieć, że istnieją inne sposoby na zabawę, w których nie trzeba używać sprzętów elektronicznych… ani Internetu?


W spektaklu występują:

Katarzyna Afek

Patryk Smarski

Paweł Kamiński

Zobacz również:

kultura i sztuka Impreza dla dzieci wydarzenia Warszawa