Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
oferta ważna tylko do 30 czerwca 2020! Budowanie wizerunku eksperta w pozyskiwaniu idealnych pacjentów WCZESNA REJESTRACJA

oferta ważna tylko do 30 czerwca 2020!

30 czerwca 2020, 23:59 1 270,00 zł
  Budowanie wizerunku eksperta w pozyskiwaniu idealnych pacjentów STANDARDOWA REJESTRACJA
Jeszcze niedostępne
od 1 lipca 2020 (środa)
1 470,00 zł -

ETYCZNY MARKETING STOMATOLOGICZNY

 • Dowiesz się, jak budować wizerunek eksperta poprzez stronę internetową Twojego gabinetu.
 • Dowiesz się, co robić, aby przyciągać więcej nowych pacjentów.
 • Przeprowadzisz analizę swojej strony pod kątem wizualnym oraz pod kątem konwersji.
 • Dowiesz się, jak tworzyć treści interesujące pacjentów, poradniki, filmy.
 • Poznasz bezpłatne narzędzia, które pomogą Ci w tych zadaniach.

W tej serii warsztatów, kolejnego dnia prowadzimy również:

Jeżeli zdecydujesz się na oba szkolenia, otrzymasz rabat obniżający cenę o 150 zł, za każdy dzień szkolenia! Wystarczy podczas rejestracji podać kod CYKL2.

Zobacz, jak wyglądają takie praktyczne warsztaty:

O warsztatach:

Jest to szkolenie, które systematyzuje najważniejsze aspekty komunikacji internetowej dla stomatologów. 

Uporządkujesz najważniejsze zagadnienia wizerunku lekarza i kliniki, bez których żadne kampanie marketingowe nie przyniosą oczekiwanych rezultatów. Dzięki wdrożeniu tych rozwiązań będziesz przyciągać pacjentów, którzy:

 • są zainteresowani Twoimi ulubionymi zabiegami, które najbardziej lubisz wykonywać i sprawiają Ci najwięcej satysfakcji, 
 • doceniają Twoje doświadczenie oraz długie godziny spędzone na dalszej edukacji w Twojej ulubionej dziedzinie stomatologii,
 • potrafią sobie samodzielnie uzasadnić słuszność cen świadczonych przez Ciebie zabiegów.
Praktycznie cały dzień będziesz pracować i ćwiczyć na swoim komputerze. Otrzymasz bardzo dużo porad od praktyków z wieloletnim doświadczeniem. 100% praktyki - zero teorii! 

Warsztaty gwarantują praktyczną i aktualną wiedzę popartą wieloletnimi działaniami prowadzonymi w wielu klinikach i gabinetach stomatologicznych, m.in. w Denitm Clinic w Katowicach. Zobacz, co o warsztatach mówią ich uczestnicy:

Podczas warsztatów:

 • Wspólnie z uczestnikami pod okiem wykładowcy przeanalizujesz swoją stronę internetową.
 • Dowiesz się, jakie treści warto zamieszczać, a jakich należy unikać na swojej stronie internetowej, aby przyciągała więcej idealnych pacjentów.
 • Poznasz narzędzie do tworzenia poradników eksperckich. Nauczysz się również, jak tworzyć przy jego pomocy grafiki do social mediów lub grafiki na własną stronę bez angażowania studia graficznego.
 • Dowiesz się, na co warto zwracać uwagę przeglądając wyniki z Google Analytics oraz jakie inne narzędzia online pomogą Ci w lepszym zarządzaniu marketingiem Twojego gabinetu.
 • Będziesz miał możliwość porozmawiania z wykładowcą i przeanalizowania z nim problemów marketingowych Twojej placówki.
 • Po warsztatach otrzymasz checklistę z konkretnymi wskazówkami, co powinieneś zmienić na swojej stronie internetowej.


W przypadku pytań zadzwoń do Arka - 733 806 866


Uczestnicy naszych szkoleń:

  


Profil uczestnika:

Idealnym uczestnikiem jest rejestratorka, manager, właściciel, czyli osoby, które zajmują się marketingiem w gabinecie lub przygotowują się do tej roli.

Jeżeli jesteś osobą zaawansowaną w marketingu, prowadzisz działania marketingowe od dłuższego czasu i poszukujesz usystematyzowania posiadanej wiedzy - to też jest kurs dla Ciebie.

Jeżeli jesteś lekarzem dentystą, to poznasz działanie marketingu stomatologicznego, dzięki czemu będziesz mógł bardzo dobrze delegować zadania osobie lub agencji zajmującej się marketingiem Twojej praktyki.


Cele:

Celem tego szkolenia jest zbudowanie solidnych podstaw marketingowych, nabycie wiedzy i umiejętności ułatwiających budowanie wizerunku eksperta celem pozyskiwania idealnych pacjentów.Korzyści:

Po ukończonym szkoleniu potrafisz:

 • Uporządkować treści na swoich stronach internetowych z wykorzystaniem języka korzyści.
 • Dobrać odpowiednie ilustracje i zdjęcia budujące zaufanie pacjenta i zachęcające go do wizyty.
 • Stworzyć nowe treści wartościowe dla pacjenta - prezentacja oferty poprzez edukację.
 • Wykorzystać zdjęcia przed i po leczeniu, opowiadając historie pacjentów.
 • Nagrać proste filmy, odpowiadające na częste pytania pacjentów lub ukazujące wrażenia związane z leczeniem. 

Metodologia:

Prezentacja szkolenia na ekranie, ćwiczenia indywidualne i zespołowe z wykorzystaniem laptopów, praktyczne narzędzia marketingowe poparte licznymi przykładami z życia, dyskusje kierowane przez prowadzącego, możliwość ustalenia własnego celu szkolenia oraz zadawania pytań.


Prowadzący:


Arek Buziewicz

Współwłaściciel sieci gabinetów Dentim Clinic - www.dentim.pl, agencji www.marketize.pl, pomagającej gabinetom i klinikom stomatologicznym w pozycjonowaniu się na lokalnym rynku i pozyskiwaniu nowych pacjentów poprzez działania online marketingu oraz aplikacji do zarządzania gabinetem stomatologicznym www.iqdental.pl, która oprócz tradycyjnych funkcjonalności wprowadza innowacyjny algorytm wspomagający lekarza w procesie diagnostyki i tworzenia planu leczenia oraz przyczynia się aktywnie do poprawy rentowności praktyki stomatologicznej.

Swoje doświadczenie zdobywał m.in. prowadząc własną klinikę w Wielkiej Brytanii i budując Dentim Clinic, jedną z najbardziej rozpoznawalnych klinik na Śląsku, zatrudniającej ponad 80 osób, w tym 23 stomatologów, pracujących na 12 fotelach w trzech lokalizacjach w Katowicach i Bydgoszczy. Współtwórca Instytutu Badań i Rozwoju Turystyki Medycznej.

Przedsiębiorca, praktyk, twórca kompleksowych strategii marketingowych oraz systemów usprawniających pracę gabinetów stomatologicznych m. in. systemu zarządzania magazynem stomatologicznym.

Swoje działania opiera miedzy innymi o etyczny marketing, relacje z pacjentami, badanie satysfakcji, budżetowanie oraz nowoczesne systemy zarządzania.

Dziesięć lat pobytu za granicą pozwoliło zebrać bogate doświadczenie oraz poznać wpływowe osoby w międzynarodowym biznesie stomatologicznym.

Pasjonat nowoczesnych technologii oraz marketingu online. Pozytywnie zakręcony na punkcie mierzenia skuteczności prowadzonych działań.

Prywatnie miłośnik szybkiej jazdy autem na torze wyścigowym. Latem spędza każdą wolna chwilę ćwicząc wakeboard na wyciągu, a zimą jeżdżąc na nartach w pobliskich Beskidach.


Podsumowanie

PROWADZĄCY:

Arek Buziewicz 


MIEJSCE:

Hotel Holiday Inn (Warsaw City Centre)
Twarda 52, Warszawa


TERMIN:

24.07.2020 (piątek) godz: 10:00 - 18:00


ZAPEWNIAMY:

materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, napoje, przekąski i lunch na miejscu

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:
e-mail: arek@dentim.pl
telefon: 733806866Pamiętaj, że w tej serii warsztatów,

kolejnego dnia prowadzimy również:

Jeżeli zdecydujesz się na oba szkolenia, otrzymasz rabat obniżający cenę o 150 zł, za każdy dzień szkolenia! Wystarczy podczas rejestracji podać kod CYKL2.

Zobacz również:

szkolenia Marketing wydarzenia Warszawa