STARTER STUDENT HUB - Marketing w młodym biznesie

24 Października 2023, 17:00 (Wtorek)

Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER, Gdańsk Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Marketing w młodym biznesie

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Zapraszamy na PIERWSZĄ  prelekcję w ramach ścieżki STUDENT INSPIRE naszego nowego, studenckiego projektu STARTER STUDENT HUB!

Łukasz Murawski "Marketing w młodym biznesie" - 24.10.2023


Łukasz Murawski


Łukasz Murawski - Certyfikowany przez Martyego Neumeiera "Brand Specialist". Doświadczony ekspert w zakresie budowania marek i brandingu. Pomaga firmom odróżnić się od konkurencji. Posiada kilkanaście lat doświadczenia w pracy z klientami z różnych branż. Założył pierwszą w Polsce Grupę Mastermind dla NGO. Zwolennik upraszczania skomplikowanych teorii - po ludzku tłumaczy zagadnienia związane z budowaniem marki. Prowadzi warsztaty i szkolenia zarówno po polsku, jak i po angielsku. Wykładowca i Ekspert Uniwersytetu WSB Merito w Gdańsku i Gdyni. Doradza przedsiębiorcom w inkubatorach przedsiębiorczości i instytucjach wspierających biznes. Prowadzący podcast "Let`s Talk Brand" i "Porozmawiajmy o marce". Autor publikowanego w magazynie Marketer+ pierwszego w Polsce cyklu wywiadów ze światowej sławy ekspertami w dziedzinie brandingu.STARTER STUDENT HUB to projekt mający na celu wspieranie przedsiębiorczości studentów i studentek trójmiejskich uczelni przez doświadczonych ekspertów z biznesu. Wszystkie działania zaplanowaliśmy na podstawie wyników badań i rozmów przeprowadzonych z osobami studiującymi.

HUB kierujemy do studentów i studentek trójmiejskich uczelni, którzy i które:
- chcą poszerzyć wiedzę z obszaru biznesu bez decyzji o założeniu własnej działalności gospodarczej (przynajmniej na ten moment),

- myślą o założeniu firmy, jednak obecnie są na etapie poszukiwania pomysłu na działalność gospodarczą lub jej finansowanie.

W związku z tym przewidzieliśmy dwie ścieżki:

1. STUDENT INSPIRE - dla osób, które chcą poszerzyć wiedzę z obszaru biznesu i jeszcze nie planują założyć własnej działalności gospodarczej. W tej ścieżce zapraszamy na  4 spotkania otwarte odpowiadające tematycznie zagadnieniom, wskazanym przez respondentów i respondentki jako najbardziej pożądane. Spotkania mają nieformalny charakter, by w przyjaznej atmosferze nawiązywać kontakty i - być może - rozmawiać o nowych pomysłach.

Każde ze spotkań składa się z dwóch części: prelekcji z przestrzenią na pytania i refleksje od uczestników oraz networkingu.

TERMINY I TEMATYKA SPOTKAŃ:

1. 24.10.2023 - Marketing w młodym biznesie.

2. 07.11.2023 - Kreatywność w biznesie.

3. 14.11.2023 - Zarządzanie projektem i czasem.

4. 28.11.2023 - Pozyskiwanie środków na własną działalność.

Wszystkie spotkania są bezpłatne, ale obowiązują zapisy! (liczba miejsc ograniczona).

2. STUDENT IDEA LAB - dla osób najbardziej zmotywowanych i tych posiadających już konkretny pomysł na biznes. W tej ścieżce od stycznia 2024 zapraszamy na warsztaty i możliwość indywidualnych konsultacji z ekspertami z biznesu, a później na STUDENT DECK, czyli przedstawienie swojego pomysłu w formie prezentacji biznesowej (pitchu) przed eksperckim jury z nagrodą finansową dla zwycięskiej prezentacji.

Projekt został sfinansowany ze środków Miasta Gdańsk.


Starter Student Hub


Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Gdańsk