To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na Konferencję Rok Relacji Toruń 2020 - Marta Rosińska - "Ekologia relacji, czyli jak budować zdrowe i mądre relacje w edukacji"
już niedostępne -

Wykład otwierający konferencję "ROK RELACJI w Toruniu 2020" 


Ekologia i relacje mają ze sobą wiele wspólnego.

Środowisko, w którym funkcjonujemy wpływa na nas, nasze uczucia, nasz sposób postrzegania siebie i swojej pracy w sposób, którego nie można przecenić.

W mojej sesji chcę pokazać tę korelację, wspólnie przedyskutować jej wpływ na nasze poczynania pedagogiczne, i pokazać kilka metod pracy w klasie, aby utrzymać tak pożądany ekosystem.

Profil trenera:

Marta Rosińska - absolwentka Filologii Angielskiej UŁ, absolwentka studiów podyplomowych Zarządzanie w Edukacji Uniwersytet Cambridge, absolwentka studiów podyplomowych Psychologia w Zarządzaniu w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, absolwentka kursu dla mentorów British Council, absolwentka kursu RTZ (Pracownia RTZ, Agnieszka Hottowy), starszy wykładowca na Uniwersytecie Łódzkim, Dyrektor Metodyczny w English Language Centre, UŁ, doświadczony trener metodyczny, autor licznych podręczników i materiałów edukacyjnych dla młodzieży dla Macmillan Education w Polsce i na Ukrainie, współtwórca, mentor, koordynator i trener w programach Teacher Trainer Academy (nominowanej do nagrody ELTON British Council) i ELT Author Academy, inicjator ogólnopolskiej akcji ROK RELACJI W EDUKACJI, twórca zamkniętej grupy merytorycznej na FB High Impact Teachers, twórca otwartej grupy na FB Rok Relacji, nauczyciel i trener z PASJĄ i MISJĄ!


Konferencja "ROK RELACJI w Toruniu 2020" trwa od 9.00-15.45. Sprawdź inne wydarzenia, aby zapisać się na komplet warsztatów.

Konferencja pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Torunia, Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy; patronat merytoryczny: Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli; Patronat: Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu i Bydgoszczy. 

Organizatorzy: Centrum Organizacji Szkoleń, Akdemia i3 - szkolenia dla edukacji, Dobra i Mądra Szkoła, Edukator Pozytywnej Dyscypliny - Magda Ostrowska, Trener Rozwoju Kompetencji Katarzyna Zajączkowska, Szkoła Dla Liderów , Akademia Rozwoju Kompetencji Językowych i Społecznych Change, Rok Kobiet. 


Zobacz również:

konferencje wydarzenia Toruń