Marynarzowe piją Prosecco...

24 października 2019, 18:00 (czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Babskiwolnyczwartek
już niedostępne 28,00 zł -

Z racji, iż 10 Edycja Spotkania Dla Kobiet Marynarzy wypada w Marcu, to spotkajmy się na takim nieoficjalnym wydarzeniu. To czas dla nas, na wspólne rozmowy. I możliwość przedstawienia siebie, tego co robimy. To czas na bycie wśród kobiet, którym nie trzeba tłumaczyć jak wygląda życie z marynarzem, jak wygląda życie na odległość. To oczywiście Nieoficjalne Spotkanie Kobiet Marynarzy. Nie ma gości prelegentów, nie ma oprawy muzycznej ani innych atrakcji, które będą na Nas czekać w marcu. To czas dla nas, na zwykłe pogawędki. Jeśli nikogo nie znasz - nie przejmuj się. Zapoznamy się - mam przygotowaną zapoznawczą niespodziankę. Najważniejsze to być wśród kobiet, zrobić sobie wolne i zacząć myśleć czasem o sobie.

***

UWAGA!! Mam też taki plan, aby spotkania czwartkowe były dla nas inspirująco - motywujące. Ale tu potrzebuję Waszej pomocy. Jeśli robisz coś zawodowo, hobbystycznie, cokolwiek i chcesz opowiedzieć o tym na forum, pokazać, postawić mini stoisko np. make -up DAJ ZNAĆ NAPISZ info@zonamarynarza.pl Będzie naprawdę fantastycznie. To też okazja do promocji siebie i swojej pracy albo biznesu czy pasji.

***

Dzięki uprzejmości Maćka spotykamy się w TAM GDZIE ZAWSZE - to miejsce słynie z najlepszych koktajli w 3mieście

W ramach symbolicznego bileciku czekać będzie na Was oczywiście lampka Prosecco i mała przekąska.

Oczywiście na miejscu w TAM GDZIE ZAWSZE znajdziecie ogromy wybór koktajli tych z procentami i tych bez jak i barowe przekąski.

Spotkanie jest kameralne dlatego ilość  miejsc jest ograniczona. 

Szczegóły na wydarzeniu na FB/zonamarynarza

Zobacz również:

imprezy wydarzenia Gdynia