Master NLP

23 Sierpnia 2024, 09:00 (Piątek)

Chylice Zobacz na mapie

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  BILET REGULAR
22 Sierpnia 2024, 23:59 9 700,00 zł

MASTER NLP

To zaawansowane szkolenie dla osób chcących kontynuować i pogłębić pracę po ukończeniu Praktyka NLP. To szkolenie jest właśnie dla Ciebie jeśli:

  • jesteś zainteresowany zbudowaniem pełnego, satysfakcjonującego życia
  • jesteś na 100% gotowy i zaangażowany
  • chcesz wejść na wyższy poziom wiedzy i umiejętności, opanować zaawansowane, potężne techniki 
  • chcesz stać się prawdziwym Mistrzem NLP, człowiekiem nowego wieku, który rozpoznał swój potencjał i wie, że może wspierać innych na tej ścieżce.  

Ten 10-dniowy warsztat przeprowadzi Cię przez różne aspekty NLP, pokazując Ci jeszcze potężniejszą wiedzę i możliwości wywierania wpływu na siebie i innych.


SZCZEGÓŁOWY ZESTAW TECHNIK NLP NAUCZANYCH PODCZAS SZKOLENIA MASTER NLP


1. AUTOREGULACJA NIEŚWIADOMEGO UMYSŁU - ZAAWANSOWANA HIPNOZA I TRANS

Odkryjesz mało znane i bardzo efektywne niewerbalne metody wprowadzania w trans. Zaawansowana hipnoza i trans to odpowiedź na potrzeby nieświadomego umysłu. Poznasz hipnozę Ericksonowską oraz wg Dava Elmana. Nauczysz się błyskawicznych indukcji hipnotycznych. Poznasz regresję hipnotyczną, która pozwala Ci na głęboką pracę z przeszłością - bardzo efektywne narzędzie do uzdrawiania personalnej historii. Nauczysz się komunikować z Twoją podświadomością, słuchać jej i korzystać z jej zasobów. Doświadczysz błyskawicznych indukcji oraz zbudujesz kotwicę pozwalającą korzystać z autohipnozy.

2. ZARZĄDZANIE MYŚLENIEM - METAPROGRAMY NLP

Nauczysz się jak rozpoznawać, w jakim stylu myślą ludzie i będziesz elastycznie zmieniać swoją komunikację, aby wywrzeć na nich ogromny wpływ. Wiedząc, co jest dla kogo najważniejszą informacją, znacznie podniesiesz skuteczność swoich prezentacji i perswazji. Poznasz również samego siebie na zupełnie nowym poziomie. Nauczysz się jeszcze lepszej komunikacji z ludźmi.

3. BUDOWANIE SYSTEMÓW WARTOŚCI - WARTOŚCI WG. NLP

Odkryjesz swój system wartości i wprowadzisz konieczne modyfikacje. Poznasz części Twojej neurologii reprezentujące najważniejsze wartości. Doprowadzisz do komunikacji i integracji pomiędzy różnymi aspektami siebie, aby żyć w zgodzie ze sobą. Nauczysz się rozpoznawania wartości innych ludzi.

4. WERBALNA EFEKTYWNOŚĆ - METALINGWISTYKA NLP

Czas poznać Metalingwistykę NLP i uzyskać jeszcze większą kontrolę nad swoją werbalną efektywnością. Poznasz skuteczny model prezentacji dowolnych informacji. Nauczysz się przekazywać nieprzyjemne informacje i feedback w łatwy do przyjęcia sposób oraz rozwiązywać powstające konflikty.

5. PERSWAZYJNA ZMIANA PRZEKONAŃ - SLEIGHT OF MOUTH

Prosto od Roberta Diltsa, najwyższy poziom perswazji. Nauczysz się, w jaki sposób jednym zdaniem zmieniać przekonania, zwyciężać w dyskusji, przeramowywać znaczenie. Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek, że chciałbyś odpowiedzieć szybciej i efektywniej? Poznasz Sleight of mouth, a Twoje zdolności retoryki, reakcji słownej i możliwości interwencji w zwykłej rozmowie potężnie wzrosną.

6. PROJEKTOWANIE WYBITNOŚCI - ZAAWANSOWANE MODELOWANIE NLP

Wzniesiesz swoje zdolności modelowania na zupełnie nowy poziom. Poznasz wszystkie metody modelowania, będziesz modelować największych sportowców, mówców, przywódców, mistrzów medytacji, kogo tylko zapragniesz. Stworzysz projekt modelowania, który rozpoczniesz jeszcze w trakcie trwania Mastera NLP. Nauczysz się najgłębszego poziomu modelowania wybitności i szybkiego uczenia się w głębokim transie.

7. ZAAWANSOWANE TECHNIKI ZMIANY NLP

Poznasz matrycę zmian - dzięki niej zmiana stanie się łatwa jak nigdy dotąd. Nauczysz się zaawansowanego kotwiczenia, będziesz kotwiczyć tożsamości, grupy i przestrzeń. Poznasz następny poziom pracy z submodalnościami i wiele, wiele innych, nowych technik takich jak np. praca na linii czasu.

8. PRACA Z NAWYKAMI - N-STEP REFRAME, SWISH PATTERN 

Dowiesz się,jaki jest mechanizm powstawania nawyków w naszym życiu, dlaczego niektóre z nich nam służą i są dobre. Najważniejsze jednak, że używając prostych narzędzi, będziesz mógł zmienić nawyki, które Cię ograniczają. Uzdrowisz nałogi i pozbędziesz się kompulsywnych zachowań.

9. PRACA Z LĘKIEM - FAST FOBIA CURE

Poznasz jedną z najskuteczniejszych i najszybszych technik pracy z lękiem. Przestaniesz panicznie bać się pająków, węży, ciasnych pomieszczeń, pozbędziesz się lęku wysokości. Pomyśl tylko, jak wyglądałoby Twoje życie bez tyh ograniczeń.


PODCZAS SZKOLENIA NAUCZYSZ SIE:SZCZEGÓŁOWY PLAN SZKOLENIA


I. TWORZENIE CELÓW
1. Cel podstawowy
2. Pytania Kartezjańskie
3. Sześć myślowych kapeluszy E. De Bono
4. Poziomy neurologiczne R. Diltsa
II. ZARZĄDZANIE UMYSŁEM 
7. Poszukiwanie Driver'ów
6. Technika 3D Mind

III. ZARZĄDZANIE EMOCJAMI
7. Zaawansowane kotwiczenie
8. Kotwice przestrzenne
9. Kotwice rezonansowe
10. Łańcuchy kotwic (chaining anchors)
11. Taniec stanów
12. Kotwice suwakowe
13. Sanktuarium (Nowy Kod NLP)
14. Kotwiczenie stanów u rozmówcy
15. Odkrywanie stanów szczytowych


IV. PRZEKONANIA 
16. Afirmacje Multisensoryczne
17. Kotwiczenie przekonań
18. Spacer przekonań
V. NAWYKI
19. Swish pattern
20. N-step reframe
VI. SKUTECZNA KOMUNIKACJA 
21. Model prezentacji informacji wg.
 Grindera
22. Sleight of Mouth - magia lingwistyki
23. FUKO
24. Zarządzanie statusem
25. Asertywność

VII. MISTRZOWSKIE STRATEGIE
26. Model TOTE
27. Personalna edycja
28. Deep Trans Identification
VIII. AKTYWACJA PODŚWIADOMOŚCI
29. Świadomy i podświadomy umysł
30. Indukcja D. Elmana
31. Kotwiczenie stanu głębokiego transu
32. Indukcje błyskawiczne
33. Regresja hipnotyczna
34. Fobia Cure
35. Sygnały i komunikacja z podświadomością
36. Praca z metaforą aktywną

IX. POZNANIE SIEBIE  
37. Metaprogramy
38. Praca na poziomie tożsamości
39. Silne strony i talenty
40. Odnajdywanie pasji
DLA KOGO PRZEZNACZONE JEST SZKOLENIE:

  • osób, które chcą zacząć świadomie wpływać na własne życie
  • ludzi, którzy pragną poznać zaawansowane i ekstremalnie skuteczne narzędzia zmian
  • coachów, którzy potrzebują skutecznych narzędzi pomagania ludziom i wspierania zmian
  • praktyków NLP, którzy pragną wznieść swoje umiejętności na mistrzowski poziom
  • poszukiwaczy osobistej zmiany, przygody życia i prawdziwej, głębokiej pracy nad sobą
  • pasjonatów rozwoju osobistego, pragnących jeszcze lepiej poznać siebie, doświadczyć naprawdę głębokiej pracy- ludzi, dla których przeciętność to zdecydowanie za małoMIEJSCE:  Józefów

TERMIN:  23.08 - 01.09.2024, godziny: 9:00 - 19:00 

PROWADZĄCY: 

Sławomir Rak - Trener i coach, certyfikowany przez Johna Grindera trener NLP, master NLP, coach poczucia wartości. Kieruje się zasadą łączenia w pracy skuteczności i przyjemności. Jako trener szczególnie ceni sobie profesjonalne i entuzjastyczne podejście do rozwoju, oraz inspirowanie do osiągania celów w różnych dziedzinach funkcjonowania człowieka. Jego misją jest pomoc klientom w odzyskiwaniu 100% wpływu na swoje życie i budzenie ich potencjału. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu: NLP, budzenia poczucia wartości i pewności siebie, zarządzania emocjami i stresem, komunikacji, budowania i rozwoju zespołu (budowanie zaufania, rozwiązywanie konfliktów), mistrzostwo osobiste (metodą coachingową).

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Chylice