To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  13.02.2024 r. godz. 14:00-15:30 - Masterclass by PayEye
już niedostępne -
  13.02.2024 r. godz. 14:00-15:30 - Masterclass by PayEye (LISTA REZERWOWA)
już niedostępne -

Zapraszamy do zapisów na Masterclass, który pomoże Ci zgłębić tajniki skutecznego wprowadzania innowacyjnych produktów na rynek i zyskania przychylności konsumentów. Wspólnie z doświadczoną ekspertką ze startupu PayEye odkryjesz strategie przekonywania klientów do nowości oraz nauczysz się skutecznego identyfikowania i przełamywania barier przy wprowadzaniu nowych produktów na rynek.

Podczas warsztatu dowiesz się:

Prowadząca:

Anna Andrych - Doktorantka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży marketingowej, pełniła role trenera, wykładowcy akademickiego i CMO w PayEye. Kieruje działaniami marketingowymi i PR-owymi. W PayEye od trzech lat. W 2023 roku uhonorowana prestiżową nagrodą STRONG WOMEN in IT 2023 Global Edition, a także mianowana Dyrektorem Marketingu Roku 2023 - startup marketer.

PayEye narodził się z zamiarem rewolucji w dziedzinie płatności mobilnych, wprowadzając innowacyjne podejście oparte na technologii rozpoznawania oka. Jego siedziba mieści się we Wrocławiu, gdzie startup skoncentrował się na tworzeniu bezpiecznych i wygodnych rozwiązań płatniczych. PayEye zdobywa uznanie dzięki unikalnym systemom biometrycznym, umożliwiając płatności i autoryzację transakcji za pomocą prostego skanu oka. Rozwijając się dynamicznie, PayEye jest prawdziwym ambasadorem nowoczesnych płatności mobilnych, zdobywając uwagę rynku przez innowacyjne podejście do technologii płatności.


Wydarzenie organizowane jest Przez Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości inQUBE.

Miejsce spotkania:
inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości - ul. Wielka 67, 53-340 WrocławLiczba miejsc jest ograniczona!

Zachęcamy również do zapisów na listę rezerwową.


Pamiętaj, podaj poprawny adres mailowy i numer telefonu!


inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości integruje społeczność biznesu. To miejsce pracy, spotkań, inspiracji, nauki i zbierania doświadczeń dla ludzi przedsiębiorczych i aktywnych. Ale oprócz przedsięwzięć edukacyjnych, inQUBE oferuje miejsca do pracy i spotkań biznesowych.

Więcej informacji o inkubatorze i organizowanych wydarzeniach można znaleźć na stronie internetowej inQUBE.pl.

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Wrocław